Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ı ziyareti sırasında, Özaydın'ın makam koltuğuna oturduğu fotoğrafları tepki çeken AK Parti Başkanvekili Kurtulmuş, eleştirilere cevap verdi.

Kurtulmuş "Doktora öğrencilerimden biridir. Arif de hocasını makamında karşılayan bir öğrenci olarak hislendi. Bu hoca-talebe ilişkisi içinde bir ziyarettir." dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, iki gün önce Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ı makamında ziyaret etti. 

Ziyareti sırasında Özaydın'ın makam koltuğuna oturan Kurtulmuş'un fotoğrafları tepki çekmişti, bugün Kurtulmuş'tan ilk açıklama geldi.

Eleştirilere cevap veren Kurtulmuş, tepki çeken fotoğraf için "Gaziantep'teki 10-15 dakikalık ziyaretten nasıl böyle bir sonuç çıkardılar? Benim bir siyasi, bir de öğretim üyesi kimliğim var. Çok sayıda öğrencim vardır. Rektöre ziyaretim de siyasi bir ziyaret değildir. Bir kelime siyasetten bahsedilmemiştir. Doktora öğrencilerimden biridir. Arif de hocasını makamında karşılayan bir öğrenci olarak hislendi. Bu hoca-talebe ilişkisi içinde bir ziyarettir.

ÖZDİL, SEDAT PEKER'İN TWEET'İ İLE CENGİZ'E YÜKLENDİ: GÜN GELİR BÖYLE FİTİL FİTİL ÖDETİRLER ÖZDİL, SEDAT PEKER'İN TWEET'İ İLE CENGİZ'E YÜKLENDİ: GÜN GELİR BÖYLE FİTİL FİTİL ÖDETİRLER

Her şeyi politika malzemesi olarak görmek isteyenlerin hevesleri kursaklarında kalır. Orada bir hoca olarak bulundum. Bir öğrencinin öyle bir makamda bulunmasından dolayı o odaya gittim. Sayın Rektör de hocasını karşılamanın verdiği sevinçle bize yerini gösterdi" yorumunda bulundu.