Okuyan "Ebru Gündeş de işin içinde"

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Reza Zarrab'ın ABD ile anlaşarak Türkiye'den ayrıldığını, eşi Ebru Gündeş'in de Zarrab'ın Türkiye'den kaçma operasyonunun içinde olduğunu söyledi.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan eski Çalışma Bakanı, Vatan Partili Yaşar Okuyan, Türkiye'deki bakan ve bürokratlara rüşvetler verdiğini öne süren Reza Zarrab için, 'şerefsiz bir adam' ifadesini kullandı ve eşi Ebru Gündeş'i de hedef aldı.

"Ebru Gündeş de işin içinde"

Yaşar Okuyan, "Karısı olacak hatun ne diyor? Ben dışarı çıkılmasına izin verilmesin diye uyardım hükümeti diyor. ABD ile anlaşarak gitti, önceden burada görüştüler. Ebru Gündeş de bu işin içinde, karısı değil mi?" diye konuştu.

İşte Yaşar Okuyan'ın o çarpıcı sözleri:

"Ak Parti Milletvekili Mustafa Şentop kendisi söylüyor, buna kim dışarıya çıkış izni verdi diyor. Onu biz soruyoruz, ben de soruyorum. Casus diyorsun, ajan diyorsun, bilmem ne diyorsun, şerefsiz bir herif. Karısı olacak hatun ne diyor? Ben dışarı çıkılmasına izin verilmesin diye uyardım hükümeti diyor. ABD ile anlaşarak gitti, önceden burada görüştüler. Ebru Gündeş de bu işin içinde, karısı değil mi? Karısının dönüş bileti var ama kendisinin dönüş bileti yok. Amerikalılarla anlaşmış. Aydınlık Gazetesi bunu bir buçuk sene önce yazdı. Zarrab, FBI ajanları ile İstanbul'da görüşmeler yapıyor ve muhtemelen ABD'ye gidişinin görüşmeleri diye bunlar yazıldı."

Emekli maaşı 350 TL’ye düşecek
Emekli maaşı 350 TL’ye düşecek
  • 348 kez görüntülendi.
İmamdan Diyaneti çıldırtacak video
İmamdan Diyaneti çıldırtacak video
  • 60 kez görüntülendi.