Yayın hayatına başlayalı bir ay olmasına rağmen Olay Tv'nin kapanacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Kanalın ana haber bültenini sunan Nevşin Mengü'den dikkat çeken bir mesaj geldi.

30 Kasım'da yenilenmiş kadrosuyla İstanbul'daki yeni ofisinde yayına başlayan Olay TV kapanacağı iddiaları gündeme geldi.

AKP param parça. AKP'li Mehmet Metiner'den Berat Albarayrak'a yakın ATV'ye zehir zemberek sözler. AKP param parça. AKP'li Mehmet Metiner'den Berat Albarayrak'a yakın ATV'ye zehir zemberek sözler.

CAVİT ÇAĞLAR TEHDİT EDİLDİ İDDİASI

Odatv’nin haberine göre hükümete yakın isimlerin, TMSF üzerinden Cavit Çağlar’a şirketlerine el konabileceğinin söylenmesi üzerine, kapanma kararı alındığı aktarıldı.

Ayrıca Çağlar’a, Cumhurbaşkanlığı kanadından Kanal 7 kökenli isimlerin, Olay TV’ye alınmasının talep edildiği öğrenildi.

"CESARETİ OLMAYANIN..."

Olay TV ana haber sunucusu Nevşin Mengü Twitter hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı. Mengü mesajında, "Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır" ifadelerine yer verdi. Mengü'nün bu mesajı kanalın sahibi Cavit Çağlar'a yönelik olarak yorumlandı.