Instagram hesabından paylaşım yapan Mansimov, Avşar ile paylaştığı fotoğrafa "Ayvalık'a uğrayıp can dostum Hülya Avşar'ı görmemek olmazdı" notunu düştü. 

peker-in-iddialariyle-gundeme-gelen-mansimov-ayvalik-ta-bakin-hangi-unluyle-bulustu

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, Azerbaycanlı oligarklardan Anar Alizade, Mübariz Mansimov'un en yakınındaki isimlerden eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar ile AKP Elazığ Milletvekili olan oğlu Tolga Ağar'ın Yalıkavak Marina'yı ele geçirdiklerini öne sürmüştü.

MANSIMOV'UN DİLE GETİRDİĞİ İDDİALAR NEYDİ?

Mansimov ise marinanın satışında dolandırılmasına neden olmakla suçladığı eski yöneticilerinin ifadesiyle 'FETÖ' davasında 5 yıl ceza almıştı.

2 Eylül 2021'de ise İsmail Saymaz'a verdiği söyleşide, 'Pensilvanya'ya Ağar'ın isteği üzerine ve özel uçağıyla gittiğini... Ağar'a Ulus'taki evini bedelsiz verip kira almadığını... Marinadaki benzin istasyonunu Ağarlara armağan ettiğini... Tolga Ağar'ı yönetim kurulu üyesi olarak atadığını... Ağar, Aydın Yenipazar Cezaevi'nde tutukluyken her hafta ziyaret ettiğini... Cezaevinin tadilatını üstlendiğini... Cezaevi yakınına helikopter pisti yaptırdığını' ifade etmişti.


 

Editör: Habererk Haber Merkezi