Ak Parti İstanbul İl Başkanı İmamoğlu'na mazbata verilmemesi için başvuruda bulundu

Ak Parti Ekrem İmamoğlu'na itiraz sonuçlanıncaya kadar mazbata verilmemesi için başvuruda bulundu....

Ak Parti İstanbul İl Başkanı  İmamoğlu'na mazbata  verilmemesi için  başvuruda bulundu

Ak Parti seçim sonuçlanıncaya kadar CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na mazbata verilmemesi için İstanbul İl Seçim Kurulu'na başvuru yaptı. Başvuruyu Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak yaptı.

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, partisinin İstanbul seçimlerinin yenilenmesi konusunda YSK'ya yaptığı itiraza ilişkin değerlendirmede bulundu. Şenocak, "Kanunun bize vermiş olduğu hakkı kullanıyoruz.Bugün yaptığımız İstanbul seçiminin iptali ve yenilenmesi başvurusunun yanında, mazbatanın YSK'nın değerlenmesi bitene kadar verilmemesi için de başvurduk" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 2 ay Önce

ÜLKEYİ BU HALE GETİRDİNİZ YETMEDİ DEVAM EDİN

Ah Vatan
Ah Vatan - 2 ay Önce

Bir vatandaş olarak benim için en geçerli sayım milletin gözü önünde sayılan sayımdır. Sandık kurulu başkanları her oyu millete göstere göstere saymıştır. Kesinlikle hata yapmaları mümkün değildir. Geçersiz bir oy olduğunda en az 20 kişi tarafından kabul görerek geçersiz sayılmıştır. Geçersiz oyları geçerli sayarak iktidar olan İktidar sahipleri bu sandık kurullarının hile yaptıklarını düşünüyorlarsa mahkemeye versinler. Yok onlar görevini doğru yaptıysa götlerini başlarını oynatmadan sonuçları kabul etsinler. Kapalı kapılar ardından çevrilen fırıldakları kabul etmiyoruz. Satılmış YSK mühürsüz oyları geçersiz yaparak AKP yi iktidar yapmış olduğunu unuttu .YSK bu seçimde adeta sandıklara sıçmıştır. Kokusu bu ülkeden 40 yıl çıkmayacaktır

SIRADAKİ HABER