AKP'den istifa eden belediye başkanından manidar paylaşım!

Nevşehir’in AKP’li Belediye Başkanı Rasim Arı’nın AKP’den istifa ettiği iddia edilirken Arı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Arı’nın paylaştığı videoda AKP logosu ve bayrağı olmadığı görülürken fonda Gazapizm’in “Unutulacak dünler yaşanılacak günler var” şarkısının çaldığı duyuluyor.

Odatv’de yer alan habere göre, Nevşehir AKP teşkilatı ve önceki dönem ki AKP belediye başkanı ile sorunlar yaşayan ve birbirlerini yolsuzluk üzerinden hedefe koyan tarafların kavgası gündem olmuştu.

İddialara göre AKP, Belediye Başkanı Rasim Arı’nın parti çizgisine uymadığı gerekçesiyle “Sağlık sorunları” sebep gösterilerek istifa etmesi istendi.Bu tutum karşısından Belediye Başkanlığından değil partisinden istifa eden Rasim Arı’nın şimdilik Bağımsız olarak başkanlığa devam edeceği ileri sürüldü.

Rasim Arı’nın ilerleyen zamanda istifasını açıklaması beklenirken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da dikkat çekti.

AKP bayrak, simge ve logosunun olmadığı bir video paylaşan Başkan Arı, “Ben bu şehre, bu şehrin her bir ferdine Gurban olurum...” diye yazdı. Videoda “Ben bu şehir için kendimi feda etmeye hazırım” diyen Arı’nın kullandığı şarkı da dikkat çekti.Ünlü RAP’çi Gazapizm’in “Unutulacak Dünler” şarkısını videoya ekleyen Arı, “şarkıyla mesaj verdi” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

YORUM EKLE