AKP Doğu Perinçek'e ne mesaj verdi?

AKP'den 22'inci dönem milletvekili olan Emin Şirin, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e Şamil Tayyar tarafından yanıt verilmesine dikkat çekti.

banner311
AKP Doğu Perinçek'e ne mesaj verdi?

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek önceki gün yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için "İslamcı Kemalist" ifadesini kullanmış ve Şamil Tayyar'dan "haddini bil" şeklinde yanıt almıştı.  

Halkweb'te Atakan Sönmez'e konuşan Emin Şirin, Perinçek'e Tayyar tarafından yanıt verilmesinin düşünülmesi gerektiğini vurguladı. 

Şirin, "AK Parti, Perinçek'e Şamil Tayyar seviyesinde cevap vermekle kendisini hangi rütbede gördüğünü göstermiş oldu" dedi.

Şirin, özetle şunları söyledi:  

"AK Parti, Doğu Perinçek'e Şamil Tayyar seviyesinde cevap vermekle kendisini hangi rütbede gördüğünü göstermiş oldu. Tayyar'ın resmi bir görevi var. Kendisi tanıtımda sorumlu. 

Doğu Perinçek'in seviyesi Saray'ın gözünde Şamil Tayyar. Fahrettin Altun cevap vermedi. Bir grup başkanvekili cevap vermedi. Doğu Perinçek'i eskiden beri tanırım. Sevdiğim biri. Demokrasi ve hukuk devleti anlayışı olarak çok uzak yerlerde duruyoruz." 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.