AKP'li iş insanları bile bunu söyledi! Erdoğan bizi batıracak!

Cumhuriyet gazetesinden Erdal Sağlam, bugünkü çarpıcı yazısında şok bilgileri paylaştı.

AKP'li iş insanları bile bunu söyledi! Erdoğan bizi batıracak!

Cumhuriyet gazetesinden Erdal Sağlam, bugün çarpıcı bir yazı kaleme aldı ve Merkez Bankası'nın faiz politikasından iş insanlarının da şikâyetçi olduğunu kaleme aldı.

Piyasada dolar ve euro yangını sürerken AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün grup toplantısında verdiği mesajda faizle mücadelenin süreceğini söylemişti.

Cumhuriyet gazetesinden Erdal Sağlam, bugün bu konuyla ilgili bugün çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı ve Merkez Bankası'nın faiz politikasından iş insanlarının da şikâyetçi olduğunu yazdı.

“İş insanları, kendisine tüm açıklığıyla şikâyetlerini dile getiremeseler de artan kurlardan çok rahatsızlar, istikrar olmadan faizin düşük olmasının bir işe yaramadığı görüşündeler” diyen Sağlam, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Geçen gün kendisine yakın bir işadamının kapalı bir toplantıda ettiği sözleri duydum, ‘Bu gidişle hem bizi batıracak hem kendisi seçimi kaybedecek’ diyormuş.”

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344