AKP'li Yeliz Ahmet Hamdi Çamlı'dan güldüren koronavirüs önerisi

Yeliz lakabıyla bilinen AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Erdoğan'ın 3 çocuk sözünü hatırlatarak bunun koronavirüsten korunmak adına hayra vesile olacağını söyleyince tepki aldı.

AKP'li Yeliz Ahmet Hamdi Çamlı'dan güldüren koronavirüs önerisi

AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı sosyal medya hesabı üzerinden çok konuşulacak bir koronavirüs tavsiyesinde bulundu. Çamlı, koronavirüsten korunmak için Erdoğan'ın çocuk yapma tavsiyesini hatırlatarak bunun hayırlara vesile olacağını söyledi.

AKP'li Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı yine çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu. Çamlı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 çocuk sözünü hatırlatarak koronavirüsten korunmak adına bunun berekete ve hayra vesile olacağını söyleyince vatandaşlardan büyük bir tepki aldı.

Yeliz lakabı ile bilinen Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs karantinasına çok farklı bir yaklaşım sergileyerek "#Reisicumhur'umuz,ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak,iştirak ettiği her nikahta #3çocuk meselesini hatırlatıyor,teşvik ediyordu.. Şer gibi gözüken #Korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır." ifadelerini kullanarak yine saçmaladı.

YORUM EKLE