AKP'liler ile eski AKP'liler arasında 'ihanet' polemiği: Davtuoğlu-Erdoğan kavgası!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun, "Üzerime giydiğim beyaz gömlek kadar açık ve netim" ifadelerini kullanması, AKP milletvekilleri ile eski AKP'li isimler arasında 'ihanet' polemiğine neden olması bakımından dikkat çekti.

AKP'liler ile eski AKP'liler arasında 'ihanet' polemiği: Davtuoğlu-Erdoğan kavgası!

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu'nun, "Üzerime giydiğim beyaz gömlek kadar açık ve netim" sözüne AKP'li iki milletvekilinden eleştiri geldi. Davutoğlu'na yapılan eleştiri, AKP milletvekilleri ile bir zamanlar AKP’de olan Gelecek Partisi yöneticileri arasında, sosyal medyada 'ihanet' polemiğine dönüştü.

AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan, “Ahmet Davutoğlu, kendisini Başbakan yapan Cumhurbaşkanımıza ihanet etti, Başbakanlıktan gidince içerden Ak Parti'ye saldırdı. Fitnesi eline yüzüne bulaşınca, CHP'nin piyonluğunu yapıp proje parti kurdu. Çok açık ve net” dedi.

AKP Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can ise Davutoğlu'nu “Açık ve net olan tek şey; kibri ve sinsiliği” diyerek eleştirdi.

AKP MİLLETVEKİLİNİ FETÖ İLE VURDU

AKP'li eski vekil olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı ise Ramazan Can'ın görüntülü konuşmasını paylaşıp, “Gülen'e niye gittim? Siyasette, bürokraside ve ticarette yükselme o yolla oluyordu, bu sözleri FETÖ ziyaretçisi Ramazan Can söylemiş. Yükselen tek şey; kibriniz ve sinsiliğiniz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 09:25
YORUM EKLE