Akşener'den MHP'ye "İsviçre çakısı"

banner155

İYİ Parti'nin 2. Olağanüstü Kurultayı'nda açılış konuşmasını yapan Meral Akşener, MHP'yi sert bir şekilde eleştirdi. MHP'yi , İsviçre çakısına benzetti.

banner170

Akşener şöyle dedi;

"Değerli arkadaşlarım, emir komuta ile sevk ve idare edilen bir yapının, Türk siyasetini dönüştürmesinin mümkün olmadığının, bilincindeyiz. Türkiye'de uygulanmasına ve yerleşmesine karşı çıktığımız 'tek adam' modelini partimizde de uygulamıyoruz, uygulamayacağız. Partimizde, insan çok, Allah'a çok şükür.Yılgınlığa, yorgunluğa mahal yok.

İYİ PARTİ, Ak Parti ve CHP'nin bir kumpas ağzı gibi konumlandığı, yanlarına da her işe yarayan, İsviçre çakısı rolündeki, MHP'nin iliştirildiği siyasi tabloyu değiştirmiştir. Türkiye, memleketi beslemek yerine, türlü oyunlarla birbirlerini besleyen, siyaset erbabı yüzünden, bu günlere geldi.

İYİ Parti; Siyaseti ve milleti iki kamp arasında sıkıştırmış bir toplum mühendisliğine nokta koymak için, yola çıktı.Karşıt- mış gibi yapan, ama birbirinden beslenen iki yolun dışında, doğru-temiz ve haklı bir üçüncü yol olarak, sahne aldı. Türk siyaseti, İYİ Parti'yle derinlik, yükseklik kazandı.."

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Birben
İbrahim Birben - 7 ay Önce

BEKLEDİĞİM MERAL BU.
ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM MERAL BU.
SANIRIM GUGUK KUŞUNUN YUMURTALARI GERÇEK YUVALARINA DÖNERLER.
ONLARIN OLDUĞU İYİ PARTİ BAŞARILI OLAMAZ.
MERAL İLE SONUNA KADAR BERABER OLMAK GEREK AMA ÖNCE O TUFEYLİLERİ TEMİZLEMEK GEREK.
O TUFEYLİLERİN OLMADIĞI İYİ PARTİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞACAKTIR.

zafer
zafer - 7 ay Önce

Bu maya tutmuştur!...
İYİLER HAREKETİ'nin, Meral Akşener ile büyüyerek yoluna devam edeceği, bu toplumun derdine deva mertebesine geleceğini rahatlıkla söyleyebilirim!

SIRADAKİ HABER

banner151