Bahçeli ‘Komünist Başkan’ı çok sert uyarı!

MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli TKP’li Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu’nu çok sert  bir şekilde uyardı.

Bahçeli ‘Komünist  Başkan’ı çok sert uyarı!

Bahçeli, ”TKP’den Tunceli Belediye başkanı olan şahsın Dersim dayatmasına hoş görü gösteremeyiz. Komünist şarlatanlığa göz mü yumalım? Tunceli, Dersim olsunu kabul mü edelim?” ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli 31 Mart seçimlerini değerlendirdiği konuşmasında, ‘Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’taki yerel seçimlerden başarıyla çıktığını söyledi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı’nın kapanış oturumunda açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı 31 Mart’tan büyük başarıyla çıktı. Cumhur İttifakı kök tutmuştur. Milletimizin verdiği karara saygı duyarız. CHP’nin ulaştığı seçim sonuçları abartılmamalıdır.

‘HOŞ GÖRÜ GÖSTERMEYİZ’

Bahçeli "Milletin verdiği karara riayet edip, saygı duyacaklarını belirten Bahçeli, sandığa yansıyan hür, tertemiz ve şaibesiz iradeye sonuna kadar sadakat göstereceklerini dile getirerek, "Hiç kimse bize demokrasi ahkamı kesmesin. Hiç kimse bize demokrasi bilirkişiliği yapmasın. Hiç kimse demokrasi dersi vermeye çalışmasın. 15 Temmuz gecesi hainlerin lehine kadeh kaldıran şahsın Edirne'ye belediye başkanı olmasını, sırf sandıktan çıktı, diye ahlaken kabul edemeyiz. TKP'den Tunceli Belediye Başkanı olan şahsın Dersim dayatmasına hoşgörü gösteremeyiz, Mustafa Kemal Atatürk'ün mirasına gölge düşürme izansızlığına duyarsız kalamayız. Ne yapalım, 'seçildi' diyerek komünist şarlatanlığa göz mü yumalım? Ne diyelim, 'Varsın Tunceli de Dersim olsun' kepazeliğine sessiz mi kalalım? Herkes kabul etse Milliyetçi Hareket kabul etmez, herkes teslim olsa Milliyetçi- Ülkücü Hareket teslim olmaz, olmayacaktır" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 14:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşad1453
Kürşad1453 - 2 ay Önce

Eyüp Kemal denen şahıs,Afrin harekatında görmedinmi Bozkurt’ları,sizin gibilerin gözüne soka soka Bozkurt işareti yaparak gittiler.Bahçeli düşmanlığınız kominist başkanın yaptığı rezilliği bile görmenizi engelliyor.

Eyüp Kemal
Eyüp Kemal - 2 ay Önce

seni afrine gönderelim bu ülke sana dar gelmeye başladı yavrukurtarunıda al yanına gi görelim şu milliyetçiliğini

Kağan
Kağan - 2 ay Önce

Artık gülüp geçiyorum bu adama...sizde öyle yapın...ha durmuş bir saat gibi doğruyu gösterdiğide oluyor...

AYHAN İREZ.
AYHAN İREZ. - 2 ay Önce

SEN ÇOKTAN ERDOĞANA TOPUNU TÜFEĞİNİ KULAKSIZ KURTLARINI TESLİM ETTİN.

Vatan Giray
Vatan Giray - 2 ay Önce

Diyarbakır'a senin müttefiki olduğun akp'nin çoğu vekili amed diyor. Bu da sözde çözüm sürecinden kaldı. Buna niye tepki vermiyorsun ihtiyar?

fertey
fertey - 2 ay Önce

bi kaybol ya bahçeli. memlekete zerre faydan yok. tek bildiğin şey lafla ucuz milliyetçilik naraları atmak. parti olarak bi çivimi çaktınız bu memlekete. işiniz gücünüz mafyatik tavırlar, ucuz siyaset, iktidarların rantı için el pençe divan durmak. sizin memleket sevginiz kuru sıkı tabanca. gürültü var icraat yok.

Müslüm kanlı
Müslüm kanlı - 2 ay Önce

Biri ekmek aş iş derse bahçeli ve kafatası tayfasina batıyor şeffaf yöneticilik dediğin zaman korkudan belleri kırılıyor oyum her zaman maçoğlu gibilerin dir soruyorum sana ey biskevit çi bahçeli ocağın da kör halkı hortumlayıp kime peşpeş çekeceksin

Abdullah
Abdullah - 2 ay Önce

Boz kendi hadi oradan✌️


SIRADAKİ HABER