Bahçeli ve Erdoğan Ankara'da ortak miting yapacak

CNN TÜRK ekranlarında Dicle Canova'nın sorularını yanıtlayan AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli'nin Ankara'da ortak miting yapacağını açıkladı.

Bahçeli ve Erdoğan Ankara'da ortak miting yapacak

CHP'nin seçim bildirgesini yorumlayan Özhaseki, "Son 25 yılım belediyecilikle geçti. Dünyanın neresinde şehircilikle ilgili bir gelişme varsa takip ediyorum. 2 şey ilgimi çekti CHP'nin seçim bildirgesinde... Bizim 10 yıl önceki manifestomuzda yazdığımız hususları alıp, kelimeleri değiştirip kullanmışlar gibi gözüküyor. Ütopik ve süslü sözler var. Birz daha somut ve ayakları yere basan sözler olması lazım. Biz Ankara'da bir anket yaptık. Her yazdığımız, ayakları yere basan ve milletin beklediği şeylerdi. Ancak bu tarafa geldiğimiz zaman istihdam yazarsanız 'hangi istihdamı arttırdınız' diye adama sorarlar. Örneğin; Erciyes'te bir dağ var ancak büyükşehire bağlanınca orayı kayak merkezi yaptık. Oradan ekmek yiyen insanlar var." açıklamasında bulundu.

"Bazı adaylarımızı geri çekebiliriz"

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Cumhur İttifakı kapsamında bazı illerde adaylarını geri çekebileceklerini söyleyerek  "Bizim Cumhur İttifakı'nın temelinde fazladan şehir alalım gibi bir düşünce yok. Aramızdaki konuşmalarda da böyle bir pazarlık yok. Çünkü Cumhur İttifakı, beka meselesiyle ortaya çıktı. Bu süreçte takip edeceğimiz yol Kandil'den Pensilvanya'dan emir alanlar iş başına gelmesin. O zaman sadece 30 büyükşehirde ittifak yapmaktan ziyade 81 vilayetimizi takip ettiğimiz bir ortam var. İlk olarak büyükşehirlerde anlaştık. Ancak önümüzdeki süreçte gidişatı takip edeceğiz." dedi.

Özhaseki, bazı illerde adayların geri çekileceğini ifade ederek "Hakkari, Iğdır, Şırnak ve batı illerinde aday çekmeler olabilir. MHP ve biz anket yapıyoruz. Tedbirimizi alacağız. Elbette aday çekilecek." diye konuştu. 

'Çocuk köyü inşa edeceğiz

Ankara için planladığı projelerinden bahseden Özhaseki, "Elbette projelerimiz var. Bizim çocukluğumuz sokaklarda geçti. Şimdi kimse güvenip çocuğunu sokağa bırakamıyor. Asosyal çocuklar var. Biz bunu inceledik. Kanada'da çocuk köyü var. Biz de bir çocuk köyü inşa edeceğiz. Etkinlikler olacak. Bazı meslekleri birebir yapmayı öğrenecek. 100'e yakın etkinliğin olduğu bir yer olacak" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜLKÜCÜ
ÜLKÜCÜ - 3 ay Önce

BERABER MITING ALANINI CIKINCA BIRI ÜLKÜCÜLERE ÖLÜ SEVICI FATIHA BILMEZLER SEYTANI YOLA TAPTILAR TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARIMIN ALTINDA ZURRIYETSIZ OTEKI HESAP SORMAZSAM NAMERDIM ANDIMIZI OKUTMAZSAM SEREFSIZIM T.C IBARESINI GERI GETIRMRZSEM SOYSUZUM VER BILALI AL IKDIDARI DIYECEK MI ? EY SERDOGAN SEN KANDİL KACKINI PERSILVANYA URUNU BOP TASERONU VASKIGTON USAGI DIYECEK MI?

Salih Koçak
Salih Koçak - 3 ay Önce

Bir insanda onur şeref haysiyet namus olmalı Hesap sormazsam namerdim diyen MERT!!! piskevit "Mertliğin" sembolü !!!!!!!!!

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 3 ay Önce

Bahçeli sözlerini yalamayan dün dediğini bu gün inkar etmeyen tasma kabul etmeyen söz verdigi gibi hesapları soran andımıza RED veren ciğeri çok para eden Mertliğin sembolü Yigit bir BOZKURTDUR prd bozkurtlar hayvan o kaplandir!

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 3 ay Önce

Ksyseriyi persilvanyaya tasiyan fetosu karakebap prd ozhaseki ye hic bir TÜRK evladi oy veremez veriyorsa ya KANI bozuk ya soyu bozuktur

Erkal EKEN
Erkal EKEN - 3 ay Önce

Yakışır. İkisi de birbirinden daha fazla vatan haini. El ele, kol kola ülkeyi bölme yolunda daha nice mitingler yaparsınız. Böyle yüzsüz koltuk değneği bulmuşsun istediğin gibi kullan hafız.

fatih23
fatih23 - 3 ay Önce

KİMİNLE ?TÜRKÇÜLÜĞÜ BÖLÜCÜLK OLARAK GÖRENLEREMİ,FATİHA BİLMEYENLEREMİ?ANDIMIZIZI VE TC İBARELERİNİ YASKALAYANALARAMI?OSLODA KURULAN MASDA Kİ PAYI DAĞITIP ALANALARAMI .MİLLİYEÇLİĞİ AYAKALARI ALTINSA ALANLRA MI?

SIRADAKİ HABER