Bahçeli: 'Zillet' olduğu kadar 'Kuytul' ittifakı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında Millet İttifakı'nı sert bir dille eleştirdi.

Bahçeli: 'Zillet' olduğu kadar 'Kuytul' ittifakı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında gündemi değerlendirdi.

Bahçeli, "Bu ittifakın adı 'Zillet' olduğu kadar 'Kuytul' ittifakı olarak da akıllara kazınmıştır" dedi.

"CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE'NİN İSTİKBAL AYDINLIĞIDIR"

Bahçeli, "Biz çok bilen değil, çok seven ve çalışan, çok inanan bir davanın mensuplarıyız. Gücümüz millet, güvencemiz devlettir. Zillet kervanının önü kesilecekse onun yegane yolu MHP ile Cumhur İttifakı'nın tavizsiz emsalsiz mücadelesidir. Geçtiğimiz hafta sonu MHP'li belediye başkanlarımızla Antalya'da bir araya gelerek ufuk açıcı bir toplantı sürecini gerçekleştirdik. Belediye başkanlarımızın duruşları, tutumları, hem sevindirici bir gelişme hem de gelecek için umut verici demokratik bir fırsat olarak teyit edilmiştir. MHP ve Cumhur İttifakı, Türkiye'nin istikbal aydınlığıdır. Biz 2023 yılının haziran ayına kadar durmayacağız. Sürekli bir adım önde olmanın gayesi ve gayreti içinde olacağız. Fitnecilerin tuzaklarına takılmayacağız" ifadelerini kullandı.

"HDP İLE KUYTUL'U DA YANLARINA ALARAK YUVARLAK MASANIN ÇAPINI GENİŞLETSİNLER"

Bahçeli konuşmasının dveamında, "Zillet ittifakı partileri gündemin gerisinde kalmanın telaşında olacaklar ki yeni bir toplantı yapmışlardır. Zillet ittifakı, Atatürk posterlerinin duvara asıldığı bir odada yuvarlak masaya etrafında bir araya gelmişlerdir. Sayısı 6+2'ye çıkarmışlardır. Masa altına saklanan sabıkalı ve suçlu sayısı 2'ye çıkmıştır. Gönül ister ki dürüst olsunlar, HDP ile Kuytul'u da yanlarına alarak yuvarlak masanın çapını genişletsinler. Zillet ittifakı partilerinin ortak açıklaması evlere şenlik, trajikomiktir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
islama tezat bunlar
islama tezat bunlar - 2 ay Önce

bu kuytulcular diyor mülk Allahın sonra Allahın dünyasın Allahın dediği olmalı diyor ee doğru zatene her halükarda Allahın dediği istediği oluyor. fakat bunlara demek lazım siz Allahmısız yani bu kuytulcularda aynı fetö taktiği dini kendi çıkarları için araç olarak kullanmaya çalışıyor.kuranda ateistlerle falan uğraşmaz kuranda üç tanımlama vardır. kafir yani hakikati bilip örten müşrik yani Allah ortak koşan yani kendini ilahlaştıranlar üçüncüsü münafık sendenmiş gibi görünüp fesat çıkaranlar.bu ruhban takımı olsun sonra siyasetçiler olsun kendini Allah yerine koymaya başladımı kurana göre bunlarla savaşılmalıdır.islamda en büyük günah şirktir kendini Allah yerine koymadır.