Bahçeli’ye Osmanlı kılıcı

Vatan Sevdalıları Platformu tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye partisinin kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla Osmanlı kılıcı hediye edildi.

Bahçeli’ye Osmanlı kılıcı

Vatan Sevdalıları Platformu Başkanı Tarkan Gani, Başkan Yardımcısı Aziz Şen, Gençlik Kollarından Aybars Gani ve Bursaspor Altyapı Sorumlusu Ümit Şengül, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Heyet, Bahçeli’ye Osmanlı kılıcı hediye etti.

Ziyaretle ile ilgili açıklama yapan Vatan Sevdalıları Platformu Başkanı Tarkan Gani , “MHP’nin kuruluşunun 50. yılı münasebetiyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’i ziyaret ettik. Kendilerine Bursa’da yapılan Osmanlı kılıcı hediye ettik. Kendileri de hediyemizi kabul ederek bizleri onurlandırdı" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 14:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçeği söylemek
Gerçeği söylemek - 4 ay Önce

Eski araba koleksiyonu, dizller, böyle müzelik hediyeler, koltuk davası-beka davası, Ecevit'le koalisyon döneminde iktidar olmamak için bahaneler, akpye yamanmak için bahaneler...Görevli mi? çapsız mı? keyf ehli mi? Bilemiyorum ama, bildiğim lider birşey; Mhp sevdalısı milyonlara būyük zarar verdiği.

SAMİ HOCAOĞLU
SAMİ HOCAOĞLU - 4 ay Önce

Vatan sevdalıları Platformu ne ayak?Küçük bir araştırma yapılsa çoğunun ipsiz sapsız,sabıkalı,kriminal tipler olduğu ortaya çıkar.Bahçeli'ye kılıç tabanca hediye ediliyor.Oysa Bahçeli,Ülkücüleri sokaktan çektiği,silah yerine ellerine bilgisayar verdiği için takdir toplamıştı.Şimdi ne oldu?

SIRADAKİ HABER