Binali Yıldırım “Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Merkezi hayırlı olsun”

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Temel Bey, '100 milyon lira maliyetle 2 bin gence hizmet edecek bir gençlik merkezi yapıyoruz.' dedi.

Binali Yıldırım “Başbuğ Alparslan Türkeş  Gençlik Merkezi hayırlı olsun”

Yıldırımşöyle devam etti  "Hayırlı uğurlu olsun Küçükçekmecemize. Benim de bir teklifim var. Temel Karadeniz, bu güzel gençlik merkezinin adını, Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Merkezi koyalım mı, yakışır mı? Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Merkezi hayırlı uğurlu olsun." dedi. 

Yıldırım, Küçükçekmece'de Milliyetçi Hareket Partisi'nin düzenlediği "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar" programına katıldı. 

Programda konuşan Yıldırım, gençlere seslenerek, 31 Martta Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adaylarına destek istedi. 

İstanbul'un ehline emanet edilmesi gerektiğini vurgulayan Yıldırım, "31 Mart'ta İstanbul'da bir zafere imza atacak mıyız? Cumhur İttifakı olarak, büyükşehirde ve ilçelerde başkan adaylarımızı seçecek miyiz gençler? Cumhur İttifakı'nı İstanbul'da zafere ulaştıracak mıyız? Siz de bu kararlılık oldukça, biz de evelallah bu iman ve inanç oldukça, bize karada, denizde, havada ölüm yok." diye konuştu. 

Yıldırım, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'in kendisine bir not ilettiğini ifade ederek, şunları söyledi:

"Temel Bey, '100 milyon lira maliyetle 2 bin gence hizmet edecek bir gençlik merkezi yapıyoruz.' dedi. Hayırlı uğurlu olsun Küçükçekmecemize. Benim de bir teklifim var. Temel Karadeniz, bu güzel gençlik merkezinin adını, Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Merkezi koyalım mı, yakışır mı? Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Merkezi hayırlı uğurlu olsun." 

Yıldırım, daha sonra, gecede sahne alan Mustafa Yıldızdoğan'a çiçek takdim etti, "Türkiyem" adlı parçayı sanatçıyla birlikte söyledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir Keskin
Bekir Keskin - 3 ay Önce

M. Yıldızdoğan,Siz AKPlilerden çiçek alacak kadar küçüldünüz.Hayırlı olsun.

Doğrusu
Doğrusu - 3 ay Önce

Binali'nin, Şehit Muhsin Yazıcıoğlu olayının üstünü örtmek için neler yaptığı ve konuşmaları unutulmaz.

Kürşad YÖRÜKOĞLU
Kürşad YÖRÜKOĞLU - 3 ay Önce

Andımızi kaldıran kriptolara bak daha dun doğu Türkistan Turklerine terorist diyen bin aliye oy vermek Türk düşmanlığıdır

Hasan Korkmaz
Hasan Korkmaz - 3 ay Önce

17 yıldır neredeydiniz?Gözlerim yaşardı vAllahi.Yav Binali bey bu adamlar kafatasçı değil miyfi?Fatiha bilmezdi.Kurtla gezer, kandan beslenirdi.Ulan size inanan sizden beter olsun.Münafık tayfası.Fetönün kardeşi,Apo'nun dostusunuz.O tesise adını verdiğiniz Alparslan Türkeş var ya, sizin ayaklar altına aldığınız TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN babasıdır babası..

SAMIL KAFKAS
SAMIL KAFKAS - 3 ay Önce

HAS ÜLKÜCÜLERI KANDIRAMAZSINIZ. ONLARA ANLATIN.

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 3 ay Önce

APO PAPA FETO BARZANİ SALİH MUSLIM ile el ele fotoları olan TÜRKLÜĞU boluculuk sayan TÜRK milliyetçiliğini ayaklar altına alan megri megri pkk şarkısı söyleyen andımızı kaldıran zat AKŞENER i tehdit ediyor!! Yemişim RTE senin diktatörlüğünü

fatih23
fatih23 - 3 ay Önce

ey dünya bir seçim gelecek diye daha nelere kadir olacağız acaba,bir dönem başbuğ türkeşe demediğini bırakmayanlar artık adını üniversitelere gençlik merkezlerine bırakmak için sıraya giriyorlar.ey seçim sen ne menem birşeysin ya.

Sami Hocaoğlu
Sami Hocaoğlu @fatih23 - 3 ay Önce

Doğru söylersin kardeşim.Kafasına taş düştü bunların.Seçime kadar neler göreceğiz neler kimbilir?Mesela bir sabah Tayyip gözyaşları içinde şöyle diyebilir,;Başbuğum himayesinde özel olarak yetiştirildim.Kod adım; Yamtar.Fatih Ülkü Ocağının iki anahtarından biri bendeydi.Başbuğ beni Erbakan'ın yanına gizli görevle soktu.".Benden söylemesi...

SAMIL KAFKAS
SAMIL KAFKAS - 3 ay Önce

AZIZ MILLETIM GÖRSÜN NE HALLERE DÜSTÜGÜNÜZÜ. IKI TARAFAda sözüm.


SIRADAKİ HABER