“Bir çöküşün hikâyesi…” AKP sosyal medyadan ilana kadar düştü!

AKP sosyal medyadan ilana kadar düştüğü gösteren paylaşım dikkat çekti.

“Bir çöküşün hikâyesi…” AKP sosyal medyadan ilana kadar düştü!

AKP Şanlıurfa İl Başkanlığı, bir süredir görevden alınacağı iddia edilen Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek’in yerine atama yapmak için sosyal medyadan işe alım duyurusu yayınladı.

AKP Şanlıurfa İl Başkanlığı, bir süredir görevden alınacağı iddia edilen Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek’in yerine gelecek yeni başkan için Twitter üzerinden yaptığı işe alım paylaşımında;

“DUYURU!!! Ceylanpınar İlçe Başkanı olmak isteyen vatandaşlarımız 03.07.2021 (Cumartesi) günü saat 12:00'a kadar özgeçmiş bilgilerini [email protected] adresine yollayarak, (0414) 216 84 03 numarasını arayarak veya İl Başkanlığımıza gelerek şahsen başvuruda bulunabilirler” ifadelerini kullandı.

“NEREDEN NEREYE”

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Tüysüz, söz konusu duyuruya ilişkin tepkisini sosyal medya üzerinden, “Bir çöküşün hikayesi. Nereden nereye? İnsanların aday adayı olabilmek için sıraya girdiği bir dönemden, ilanla ilçe başkanı aramaya giden hazin bir hikaye” ifadeleriyle gösterdi.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344