Bu defa anketi uluslar arası şirket yaptı "Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük şok"

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Avrasya Araştırma şirketine dayandırdığı anket sonuçlarını açıkladı.

Bu defa anketi uluslar arası şirket yaptı "Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük şok"

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mansur Yavaş arasında yapılan anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

11-14 Nisan tarihleri arasında yapılan anket çalışmasında olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde; Erdoğan, İmamoğlu ve Yavaş arasında yapılan seçimde her iki ismin de Erdoğan'ı geçtiği görüldü.  

Ankette Mansur Yavaş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak olası bir seçimde vadandaşın yüzde 61,1'i Yavaş'ı seçerken, yüzde 38,9'u Erdoğan'ı seçti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
anti hemşehricilik
anti hemşehricilik - 8 ay Önce

mansur yavaş imamoğlundan daha iyi imamoğlunun tayyip erdoğandan farkı yok popülistlikte aynılar davranışları bile sahte.hele şu akp istanbul sözcüsü tevfik göksu mu ne aman Allahım bu ülkede zübük tarlasımı dedirtiyor insana.bir 10-15 yıl şu doğu karadeniz laz kafasından biraz uzaklaşsın ülke biraz rahatlar.ülkede başka adammı yok bu kurumlardan şirketlere her yeri mafya gibi ele geçirmiş doğu karadenizli birimi oturması gerekiyor.

AhmetÜmit Aloğlu
AhmetÜmit Aloğlu - 8 ay Önce

Helal olsun Mansur başkana.

yoldaş
yoldaş - 8 ay Önce

Hayretedilecek birsonuç degil Sy Erdogan bekletiden fazla oy destek almış gözüküyor

1978 Kuşağı
1978 Kuşağı - 8 ay Önce

Sizin adayınız İmamoğlu galiba

Göktürk Ata
Göktürk Ata - 7 ay Önce

Akp'li değilim, Recep Tayyip Erdoğanı'da sevmem ama sizin gibi şerefsizlere de Erdoğan'ı yedirmem ne kadar karaktersiz varmış memlekette!

hakan kök
hakan kök @Göktürk Ata - 6 ay Önce

Sizle aynı fikirdeyim

atatürkçü
atatürkçü @Göktürk Ata - 7 ay Önce

soyadına yazıklar olsun

mustafa akay
mustafa akay - 7 ay Önce

Sallamayın.millet artık yemiyor bu numaraları.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344