Cem Küçük'ten Mehmet Özhaseki'ye FETÖ suçlaması

TGRT'de Medya Kritik programını yapan Fuat Uğur ve Cem Küçük, 26 Eylül 2018'te AKP'nin Ankara Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki için suçlayıcı ifadeler kullanmış.

TGRT'de Medya Kritik programını yapan Fuat Uğur ve Cem Küçük, 26 Eylül 2018'te AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki için suçlayıcı ifadeler kullanmış.

Mehmet Özhaseki, 22 Eylül 2018 tarihinde FETÖ’ye ilişkin yaptığı açıklamada, “Hiç kimse kendini geriye çekip de ‘Bizim bunlarla merhabamız yoktu’ demesin. Ancak ne zaman ki yaptıkları açığa çıktı, bunlarla temasta olmak en büyük suç. O tarihe kadar bunlarla temasta olanlara ceza verilecekse Türkiye etrafını tel örgü ile çevireceksiniz 81 milyonu hapishaneye atacaksınız” demişti.

TGRT’de 26 Eylül 2018’te yayımlanan programda Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün Mehmet Özhaseki’yle ilgili sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Özhaseki’nin sözleri yorumlayan Cem Küçük, TGRT’deki 26 Eylül 2018 tarihli programda, Mehmet Özhaseki için “22 Nisan 2016’da paralel yapı fabrika ayarlarına dönerse mücadele biter diye siz söylediniz darbeden 3 ay önce. Sizin de mücade biçiminiz ortadaydı. Kendi ilinizde bir sürü FETÖ’cünün kurtarıldığını bize oradaki insanlar yazıp söylüyor” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Fuat Uğur “Halâ FETÖ’den yargılanan ticaret odası başkanıyla fotoğraf veriyorsunuz, yapmayın bunu” dedi.

Sözü tekrar alan Cem Küçük, “81 milyon da selam vermedi yani. Bunların yüzüne bakmayan da vardı. Zaten bir oy potansiyeli olsa oy alırdı” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
noname
noname - 2 ay Önce

yalan değil ki özhasekinin cemaate kayseride verdiği destek biliniyor.ayrıca fetö suçlusu boydak ifadesinde pensilvanyaya kendisini özhasekinin götürdüğünü beyan etti.

noname
noname @noname - 2 ay Önce

biliyorum fetöcü olduğunu..fetöcü olması özhaseki hakkında söylediğinin yanlış olduğu anlamına gelmez...

Avcı
Avcı @noname - 2 ay Önce

Cem küçük te fetöcü, onlar birbirini iyi tanır.

Avcı
Avcı - 2 ay Önce

Cem Küçük doğru söyler, yani içinde bulunduğu ekibi iyi tanıt. Çünki kendis de fetöcü. hani yüksek yargı Türkiyede Regenekon diye bir örgüt yok, hükmünü verince, bu kararın tam olarak doğru olmadığını, aslında ergenekonun olduğunu söylemişti. Bu konuda taviz vermeyen, ergenekon var diyenler kesinlikle fetöcülerdir.

SIRADAKİ HABER