Cemal Enginyurt yine bombaladı: “Tarım Bakanı AK Parti'ye ihanet ediyor”

MHP'den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, katıldığı canlı yayında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli hakkında sert sözler söyledi.

banner311

Milliyetçi Hareket Partisi'nden ( MHP) ihraç edilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, FOX TV'de yayınlanan Çalar Saat programında İlker Karagöz'ün konuğu oldu.

Programda sık sık iktidarın izlediği politikaları eleştiren Ordu Milletvekili Enginyurt, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli hakkında çok konuşulacak ifadeler kullandı.

"Tarım Bakanı AK Parti hükumetine ihanet ediyor." diyen Enginyurt'un canlı yayında yaptığı çarpıcı açıklamalar ise şöyle:

"Ülkenin Ekonomi Bakanı Sayın Berat Albayrak, ithalat ve ihracat arasındaki cari açığı düşürmek için yoğun bir mücadele veriyor. Hatırlarsanız bir ay önce bir gece ithal araçlara yüzde 30 ÖTV getirildi. Burada maksat ithalatı kısmaktı. İthalatla ihracat arasındaki dengeyi, ihracatın lehine çevirmek.Tarım Bakanının söylediklerinin elle tutulur bir yanı yok ki. Bu Tarım Bakanı bana göre AK Parti hükumetine ihanet ediyor! Başka hiç bir izahı yok"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.