CHP Kartal Belediye başkan adayını açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisi bugün yaptığı PM toplantısında il ve ilçe olarak belediye başkan adaylarını açıkladı.

CHP Kartal Belediye başkan adayını açıklandı

Yayınlanan listeye göre CHP Kartal Belediye başkan adayı 1987 doğumlu, Üvinersite mezunu Gökhan Yüksel

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, 2019 yerel seçimlerinde Kartal Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapmıştı.

Yüksel, "Doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Kartalımıza daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum. Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim." dedi.

Gökhan Yüksel'in açıklamalarının tamamı şöyle;

"Ben Gökhan Yüksel. Doğma büyüme Kartallıyım. Eğitim hayatıma Kartal’da başladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü lisans programı ve sonrasında Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Yüksek Lisans Programı’nı tamamladım. An itibariyla Aston Amerikan Üniversitesi’nde İşletme Doktorası yapıyorum. Yerel yönetimlerde ekonomi ve bütçe konusunda tez çalışmamı sürdürüyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Kartal Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Ana Kademe Kurultay Delegeliği görevlerinde bulundum.

Ardından örgütümüzün takdiriyle başlayan Belediye Meclis Üyeliği görevim; Encümen Üyeliği, Encümen Başkanlığı, Belediye Başkan Yardımcılığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevleriyle devam etti.

Şimdi ise yine sizin takdir ve desteklerinizle, doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Kartalımıza daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum.

Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım.

Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim."

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 19:48
YORUM EKLE