CHP'li gençler cami inşaatında

CHP'li Başkan ve gençlik kolları üyesi gençler, ellerine fırça alarak tüm camilerde başlattıkları yenileme çalışmalarında cemaat ile de bir araya geldi.

banner311
CHP'li gençler cami inşaatında

CHP'nin Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve İlçe yönetimi, "Yapacağız demiştik başladık. Bütün camilerimizi yenileyeceğiz" diyerek ellerine fırça alarak inşaat malzemelerini de temin ederek tadilat çalışmalarına başladı. Ardından mahalle halkı ve cemaatle bir araya gelen CHP'li Başkan Mehmet Demir, "Nif Mahalle Cami’mizin tadilatını yapıp, gençlerimiz ile birlikte kendi ellerimizle boyamasını yaptık. Köy halkı ve cami cemaatiyle yemek sofrasında buluşup duygusal anlar yaşadık. Daha çok çalışmaya devam edeceğiz." dedi. İnşaat malzemeleri ile atıl durumdaki tüm camiler için ilçe örgütüyle birlikte tadilat çalışması başlatan CHP'nin Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, "halkımıza, cemaate ve ilçemize yakışan camiler için çalışacağız" şeklinde konuştu.

CHP'Lİ GENÇLER CAMİ İNŞAATINDA ÇALIŞIYOR

"Dini değerlerimize sahip çıkmalıyız. Fethiye'nin birçok mahallesinde birçok caminin görüntüsü perişan halde. Biz de ilçe örgütümüz ile birlikte mahalle camilerimizde çalışmalara başladık. Hepsini yenileyeceğiz" diyen CHP'li Başkan Demir, kendilerini takdir eden cami cemaatinin dualarını almaktan mutlu olduklarını da belirtti.

 "Üzümlü İncirköy’de camiyi ilçe örgütümüz olarak kendi ellerimizle tadilatını yapıp yeniden boyamaya başlamıştık. Şimdi Nif'teyiz. Ne kadar cami varsa hepsinin tadilatlarını yaparak yenileyeceğiz. Gençlik kollarında görevli gençlerimizle birlikte her işin üstesinden geleceğiz" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.