CHP’li gazeteci bile itiraf etti! Yandaş basının elinde Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok yıkıcı bir dosya var!

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Mine Kırıkkanat’ın CHP ve Kılıçdaroğlu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Habererk / Haber Merkezi

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Mine Kırıkkanat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu ve ekibi hakkında yandaş medyanın elinde çok can alıcı ve yıkıcı bir dosyanın bulunduğunu iddia etti.

Mine Kırıkkanat’ın açıklamaları şu şekilde:

YANDAŞ BASININ ELİNDE KILIÇDAROĞLU VE EKİBİ HAKKINDA ÇOK YIKICI BİR DOSYA VAR!”

“Bakın ne olduğunu söyleyemeyeceğim size. Çünkü başım derde girer. Benim başım da kıymetli. Derde girmesini istemiyorum. Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı bir dosya çok yıkıcı bir dosya. Yandaş basının elinde. Şu anda yandaş basın o dosyayı kullanmıyor. Neden biliyor musunuz? Çünkü Sayın Tayyip Erdoğan Kılıçdaroğlu’ndan daha iyi bir ana muhalefet partisi lideri bulamaz. CeHaPe’den daha iyi bir daha kolay soft daha yumuşak bir lider bulamaz. Burada duruyorum başka bir şey söylemiyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
mt
mt - 3 ay Önce

EY AKP BİTTİ. CHP HAKKINDA NE VAR. UYUŞTURUCU MU GETİRTTİ. 19 ADA MI SATTI. PKK İLE Mİ ANLAŞTI. HALKBANKI AYAKKABI KUTUSU İLE Mİ SOYDU. ..... İYİ . YİNE DE CHP. HİÇ OLMAZA ŞEKLİ DEĞİŞİR. BIKTIK ARTIK HUKUKSUZLUK VEYOLSUZLUKTAN. HALKIN PARASI SİZE 12BİN TL LİK AYAKKABI OLDU. NE DERSEN GİT ÖTEDE KONUŞŞ. ATACAĞINIZ İFTİRALARA KARNIMIZ TOK. BİZ O MAHKEMELERDE BİLE NASIL İFİRA KARALAMA HUKUKSUZ KARARLAR VERİLEBİLDİĞİNİ GÖRDÜK. YEMİYORUZ. BİTTİ. CHP LİDERİ Mİ TAKTI 250BİN LİK SAATİ.BİTTİ.BİTTİ BİTTTTİ.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344