CHP’li Kaftancıoğlu’ndan Ülkücülere Milliyetçilik mesajı!

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında sosyal medyada tartışma çıktı. Kaftancıoğlu “Ülkücülük” diye başlık attı. MHP İl başkanına cevap verdi.

CHP’li Kaftancıoğlu’ndan Ülkücülere Milliyetçilik mesajı!

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür sosyal medya hesabından İYİ parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef alarak son günlerin sıcak tartışması “Darbe” konusuna gönderme yaptı.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür şu ifadeleri kullandı “Madamlar. Hususiyetleri demokrasi ve millet iradesini yok saymak. Ülkemizin çok karanlık gecelerine rağmen 16 nisan millet iradesinin tecellisini en karanlık gece, diğeri millet iradesinin sandıkla şekillenmesinin değil darbe hevesi peşinde. Tencere kapak misali, yoldaş olmuşlar.”

KAFTANCIOĞLU'NDAN GÜNÜMÜZDEN GEÇMİŞE İNCE CEVAP

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün paylaşımını alıntılayarak Gür’e cevap verdi.

Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı Ülkücülük; Ortağınız, F.Altun’un arsasına(-ki onun değil) sahip çıktığı kadar Süleyman Şah türbesinin olduğu vatan toprağına sahip çıkılmadığında harekete geçmektir Vatan toprağından vazgeçenlerle ortaklık etmek değildir. Alın size ülkücülüğün turnusol kağıdı ve bir düşünün derim”


 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 12:17
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344