'Çözüm Süreci'nin yılmaz savunucusu Ahmet Cin Pendik’ten ittifak adayı oldu! “Güruh” dediği ülkücülerden oy istiyor!

Cumhur İttifakı’nın Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin oldu.

Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin'in 2013 yılında Ülkücülere  "Değersiz, aşağı görülen, küçümsenen topluluk, değersiz kimseler topluluğu, ayaktakımı, sürü." anlamına gelen 'Güruh' nitelendirmesi yaptığı ortaya çıktı.

2013 yılında sözde 'Çözüm Süreci' adı altında başlatılan ihanet sürecinin 30 nisan 2013 tarihinde Pendik'teki toplantısı dönemin PESİAD başkanı Ahmet Cin tarafından düzenlendi.
Yunus Emre Kültür Merkezi'ndeki bu toplantı orada bulunan,Ülkücüler ve MHP'liler tarafından "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" "Ne Mutlu Türküm Diyene!" "Türkiye Türk'tür Türk Kalacak" sloganları eşliğinde protesto edildi.İçeride ve dışarıda büyük olaylar çıkmıştı.Olaylara Tomalar,coplar ve biber gazları ile müdahale edildi.MHP yönetici Dr. Şükrü Aydın dövülmüş ve burnu kırılmıştı.

AK Parti'li Belediye Başkanı Kenan Şahin olaylar esnasında protestocuları edepsizlikle suçlamıştı

Bu protestocuları attığı twitter mesajında şimdiki AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin tarafından 'Güruh' yani ( Değersiz, aşağı görülen, küçümsenen topluluk, değersiz kimseler topluluğu, ayaktakımı, sürü.) olarak nitelendirmişti.

MHP PENDİK İLÇE BAŞKANI YÜKSEL CEBE'DEN AÇIKLAMA

"Pendik’te en az %60 oy hedeflerinin olduğunu belirten Cebe: “Sahada AK Parti ve MHP teşkilatlarımız beraber çalışacağız. Diğer adayların kim olduğunun bizim için bir önemi yok. Bizim adayımız Ahmet Cin’dir. AK Parti Teşkilatına bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 
Belediye Başkan Adayı Cin ise “Birlikte çalışarak oy potansiyelini koruyup artırmamız gerekiyor. Ortak programlarda sık sık bir araya geleceğiz.” şeklinde konuştu. 

Güruh kelimesi Türk Dil Kurumu (TDK) tarafından bakın nasıl açıklanıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilelim
Bilelim - 4 ay Önce

Bahçeli'nin adayı böyle olur, ne var bunda.

Unutma.
Unutma. - 4 ay Önce

Haber içerisinde geçen şu bilgi: "MHP yönetici Dr. Şükrü Aydın dövülmüş ve burnu kırılmıştı" İnsanın yüreğini yakıyor. İsmail Türk'e de Adana'da Olcay Kılavuz'un adamlara saldırmıştı. Unutulmaz. Somuncuoğlu'na Bahçeli'nin adamları saldırmıştı. Çoğaltılabilir. Habererk böylelerine asla destek vermemeli.

Tunç TEKİN
Tunç TEKİN - 4 ay Önce

Bahçeliyi kaset çarptı herhalde.Dün Ülkücülere kim küfrettiyse onu destekliyor.

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 4 ay Önce

SİZE YAKIŞIYOR OLABİLİR AMMA DOĞUŞTAN TÜRK MİLLİYETÇİSİ OLANLAR NE YAPACAĞINI BİLİYOR BEKLEYİN GÖRÜN EZAN BAYRAK VATAN MİLLET BUNLAR BİR TABİRLE DOKUNULMAZLIKLARIMIZ VE HİÇ BİR PARTİYE YANDAŞ DEĞİLİZ

SIRADAKİ HABER