Cumhuriyet Savcısı, Uğur Dündar’ın anasına küfür etti!

Gazeteci Uğur Dündar, sosyal medyada Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen ve kendisine yönelik ağır küfürleri ifşa ederek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun harekete geçmesini istedi.

banner311
Cumhuriyet Savcısı, Uğur Dündar’ın anasına küfür etti!

Günboyu’nda yer alan habere göre, gazeteci Uğur Dündar, sosyal medyada Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen ve kendisine yönelik ağır küfürleri ifşa ederek, İçileri Bakanı Süleyman Soylu'nun harekete geçmesini istedi.

Yozgat'ta AKP'den Belediye Başkan adayı olan Çelebi Altuntaş'ın, Uğur Dündar'a yönelik "Aşağılık bir O.....dan doğmuş olmanın gereğini fazlasıyla yapıyorsunuz. Yılmaz Özdil-Müjdat Gezen-Uğur Dündar" sözleri büyük tepki topladı.

İşte o paylaşım:

Uğur Dündar da sosyal medyadan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya çağrıda bulunurak, "Sn.İçişleri Bakanı @suleymansoylu ve Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Sn.Hasan Uçak, ölmüş annelerimizin iffetine hakaret yağdıran ve ilinizden AKP Belediye Başkan adayı olan bu namus düşmanı ahlâksız müfteriye gerekeni yapmanızı bekliyoruz" diye yazdı.

İşte Dündar'ın Soylu'ya o çağrısı ve isyanı:

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ehl-i Vicdan
Ehl-i Vicdan - 7 gün Önce

Uğur Düdar'ı bilmem ama, Müjdat Gezen ile Yılmaz Özdil ektikleri rüzgârın fırtınasını biçiyorlar. Seviyesizlikte ellerine kimse su dökemez. Cumhuriyet başsavcısını onaylamak için yazmıyorum bunları. Birbirine hakaret eden her iki tarafta, kutuplaşmanın getirdiği iktidardan gayet memnunlar aslında, bakmayın dert yandıklarına. Arada eriyen bu memlekete en sevdalı Ülkücüler oluyor.