Cüneyt Özdemir'den İYİ Parti ile ilgili flaş yorum

Youtube kanalından yayınlara devam eden Gazeteci Cüneyt Özdemir, İYİ Parti ile ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Özdemir, “İYİ Parti acayip bir sıçramada. İYİ Parti artık ana akımın bir parçası oldu. Şu anda Ak Parti’ye alternatifler” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Youtube üzerinden yaptığı yayınlara devam ediyor. Birçok konuda, uzmanları ve yetkilileri kanalında ağırlayan Özdemir’in son olarak İYİ Parti ile ilgili yaptığı yorum hem sosyal medyada hem de siyaset gündeminde önemli yer tuttu.

İYİ Parti’nin önemli bir sıçramada olduğunu ve hükümete alternatif konuma geldiğini belirten Özdemir, şunları söyledi:

"İYİ Parti acayip bir sıçramada. Artık İYİ Parti ana akımın bir parçası oldu. Eskiden MHP’nin bir alternatifiydi, her geçen gün benim gördüğüm kadarıyla Ak Parti’nin bir alternatifine dönüşüyor. Merkez Sağın önemli bir oyuncusu haline geliyor. Büyük başarı. Sıfırdan böyle bir partiyi kurup, MHP ekseninden çıkarıp, başka kitlelerin umudu olmayı başarmak, Meral Akşener ve ekibinin büyük başarısı. Diyebilirsiniz ki, ‘aa biz onları kabul etmiyoruz, sevmiyoruz…’ Sev, sevme. Realite bu yani. Önce bu realite ile barışın”

YORUM EKLE