Doğu Perinçek "Mehmetçik'e Kurşun Sıkanlarla İttifak Olmaz"

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "CHP ve İYİ Parti; HDP ile, dolayısıyla PKK ile el ele vermiş durumdadır. Bunun artık üstünü örtmek mümkün değil, açık açık birlikte seçime giriyorlar. PKK ile CHP ve İYİ Parti bu milletten hiçbir şekilde en küçük onay alamaz, almayacaktır, alması mümkün değildir." dedi.

Doğu Perinçek "Mehmetçik'e  Kurşun Sıkanlarla  İttifak Olmaz"

Doğu Perinçek, seçim çalışmaları kapsamında, Kiraz ilçesi Köprübaşı bölgesinde vatandaşlara seslendi.

Perinçek, AK Parti'nin Türkiye'yi borç batağına sürüklediğini savunarak, iktidara muhalefet diye ortaya çıkanların ise PKK, HDP ve FETÖ ile el ele olduğunu öne sürdü.

Türkiye'yi zor durumdan Vatan Partisi'nin kurtaracağını iddia eden Perinçek, şöyle konuştu:

"CHP ve İYİ Parti; HDP ile, dolayısıyla PKK ile el ele vermiş durumdadır. Bunun artık üstünü örtmek mümkün değil, açık açık birlikte seçime giriyorlar. PKK ile CHP ve İYİ Parti, bu milletten hiçbir şekilde en küçük onay alamaz, almayacaktır, alması mümkün değildir. Mehmetçik'e kurşun sıkanlarla belediyelerde ittifak olmaz. Hiçbir şekilde bunların hükümet olma imkanı da yoktur. Belediyeleri ele geçirme şansları da yoktur. Türk milleti buna kesinlikle izin vermeyecektir."

Perinçek, Vatan Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rıfat Mutlu ve Kiraz Belediye Başkan adayı Meltem Ayvalı ile esnaf ziyaretinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 23:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Soru
Soru - 3 ay Önce

Hdp yi kontrol edenler, değişik ve yeni bir taktikle Bop eşbaşkanına destek sağlıyorlar olmasın? Algılatmaya çalıştıklarından çok farklı bir durum olduğunu hissetmemek mümkün değil.

Ülküm
Ülküm - 3 ay Önce

Perinçek kandile çiçekmi, toplamaya gitmiş aynaya bakma imkanı yokmu

Mustafa Tezel
Mustafa Tezel - 3 ay Önce

Boşuna dememisler dinime dahleden bari müslüman olsa diye

Mustafa Kemal Günay
Mustafa Kemal Günay - 3 ay Önce

Perinçek nereli SURUÇ lu.Kahpe apo nereli SURUÇ lu.Akrabalık olma ihtimali yüksek,onun için bu ziyaret e bu açıdan bakmak gerek.İşin en enteresan tarafı ise Bahçeli nin dedeleri de SURUÇ lu,yani Bahçeli Bahçe ye SURUÇ tan girmiş.

Mustafa cerit
Mustafa cerit - 3 ay Önce

Ne kadar demokrasi yanlısı olduğunuz ortada. Yorumumu onaylamaktan bile korkuyorsunuz. Tek taraflı ateş serbest.

Ülkem
Ülkem - 3 ay Önce

Türk milletinin gözüne baka baka bu adam ahkam kesiyo pes doğrusu önüne gelene çamur atıyor.

Vatan
Vatan - 3 ay Önce

Bu kişiyi kimse bilmiyormu

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 2 ay Önce

Dün Dündür bugünde dündür değişen hiçbir şey yok aynı kafa aynı tini yet bu nasıl %1 falan oy alıyor onuda anlamak mümkün değil Demekki aramızda yetişen o kadar aklı yetmeyen var diğelim aslında başka bir şeyde onu burada demeyelim gün gelir yüzlerine söyleriz


SIRADAKİ HABER