Erdoğan Çakıyı Çıkarana Kadar Korkudan mı Sustular ?

Yetkililer, Erdoğan'ın "Doğal makasınız yok mu?" sözlerini anlamayınca kısa bir sessizlik oldu.

Erdoğan Çakıyı Çıkarana Kadar Korkudan mı Sustular ?

Kızılırmak Deltası Koruma Projesi'nin açılışında yetkililer ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında geçen diyalog duyanları güldürdü. "Makas yok mu?" sorusuna hayır cevabını alan Erdoğan, cebinden çakı çıkararak "Doğal makasınızda mı yok?" ifadelerini kullandı.
5 Haziran Dünya Çevre Günü Toplu Açılış Töreni'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yetkililer arasında gülümseten bir diyalog yaşandı. Samsun'da bulunan Kızılırmak Deltası Koruma Projesi'nin açılışına canlı bağlantı ile bağlanan Erdoğan, açılışı çocukların yapmasını istedi.

Cebinden Çakı Çıkardı

Erdoğan, "Kurdeleyi ve makasları çocuklara verelim" diye seslenince yetkililerin hazırlıksız yakalandığı ortaya çıktı.Yetkililere "Makas yok mu?" diye soran Erdoğan, "Burası tamamen doğal bir ortam Sayın Cumhurbaşkanım" yanıtını alınca, programda doğal makas espirisini patlattı.

Yetkililer, Erdoğan'ın "Doğal makasınız yok mu?" sözlerini anlamayınca kısa bir sessizlik oldu. Bunun üzerine cebinden çakı çıkartan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben de doğal makas var. Devamlı yanımda taşırım. Maharetleri çoktur" diyerek yetkilileri ve ekranları başında programı izleyenleri güldürdü.

YORUM EKLE