Erdoğan "Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değildir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değildir” dedi.

Erdoğan "Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değildir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Öcalan'ın sekiz yıl sonra avukatlarıyla görüştürülmesi ve sonrasında yapılan yorumlara değindi. Erdoğan, "Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değil" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenlenen grup toplantısı sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Dün Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen ve 23 Haziran'da yenilenmesine karar verilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimine değinen Erdoğan, "Seçimin adayları bellidir, şu anda bizim adayımız da Binali Yıldırım Bey'dir" dedi.

Erdoğan,  Abdullah Öcalan'ın sekiz yıl sonra avukatlarıyla görüştürülmesi ve sonrasında yapılan yorumlarla ilgili olarak da "Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değil" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin BULUT
Yasin BULUT - 1 ay Önce

Megrici TÜRKLÜK düşmanı PAPA çocukları TÜRK milliyetçiliğini ayaklar altına alan haburda pkkyi alkışlayan şehide kelle diyen zihniyet diktatörce millet iradesi hiçe sayılmıştır

SIRADAKİ HABER