Erdoğan: Gara’daki katliamı bize yıkmak alçaklıktır

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, davalık olduğu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Erdoğan: Gara’daki katliamı bize yıkmak alçaklıktır

Geçen hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla girdiği ‘Gara operasyonu' polemiği sonrası karşılıklı davalık olan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu.

Erdoğan, “Gara'daki katliamı benim üzerime yıkmak istiyor. Bu kadar açık, şeffaf her şey ortaya konurken siz ne yüzsüzsünüz ki hâlâ saldırıyorsunuz. Bu katliamın suçunu bize yıkacak kadar alçaldılar, alçaklaştılar” ifadelerini kullandı.

“SÜZME FAŞİST BİR PARTİDİR”

Erdoğan, “Millet tek parti devrinden beri CHP’nin ciğerini biliyor. CHP’nin içinde demokrasi yoktur. Çünkü sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin d’sinden bile nasibini almamış süzme faşist bir partidir. CHP’nin içinde kalkınma da yoktur. Milletin işine yarayacak hiçbir işe yaraşmaz. Adalet yoktur. Milli ve yerli hassasiyet yoktur. Çünkü duruşunu milletine göre değil önüne konan senaryolara göre belirler. Taciz, tecavüz, hırsızlık vukuatlarıyla bile yüzleşemeyecek kadar kibir bataklığına bulaşmıştır” dedi.

YORUM EKLE