Erdoğan ile Akşener resepsiyonda ne konuştu? Akşener'in yanındaki Ak Parti sevdalısı o isim açıkladı

30 Ağustos resepsiyonuna katılan Meral Akşener ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayaküstü sohbetine ilişkin fotoğraf gündem yaratmıştı. Resepsiyonda Akşener'in yanında bulunan İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu sohbetin detaylarını anlattı.

banner311
Erdoğan ile Akşener  resepsiyonda ne konuştu?  Akşener'in yanındaki  Ak Parti sevdalısı  o isim açıkladı

Resepsiyonda Meral Akşener'in yanında bulunan İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Erdoğan ve Akşener'in çok konuşulan kısa sohbetine ilişkin detayları anlattı.

"HASBİHAL ETTİLER"

Tarafsız Haber Ajansı'nın haberine göre Ağıralioğlu, "Cumhurbaşkanlığı nezaretinde yapıldığı için herkese 'merhaba' dediler. Hoş geldiniz, iyi bayramlar dediler. Hasbihal ettiler, çalışmaların nasıl gittiği vs. konuşuldu. Emine Hanım ile hasbihal ettiler. Özel bir şey konuşulmadı" dedi.

"SAMİMİ FOTOĞRAF VERDİLER" YORUMLARI

Ağıralioğlu, "Erdoğan ve Akşener'in samimi bir fotoğraf verdikleri" yorumları için ise "Eskiden tanışıyorlar, 30 yıllık hukukları var. Milli bayramda siyasi kavga olacak hali yok" yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon vermişti. Resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in kısa sohbetine ilişkin basına yansıyan fotoğraf dikkat çekmişti.

Beden Dili ve Mikro Mimik Uzmanı bu kareyi analiz etti!

Beden Dili ve Mikro Mimik Uzmanı Semih Pehlivan, bu fotoğrafı yorumladı

Daha önce birbirlerine çok ağır ifadelerle yüklenen ikili, bu kez birbirlerini tebessümle karşıladı.

Beden Dili ve Mikro Mimik Uzmanı Semih Pehlivan, Erdoğan'la Meral Akşener'in objektiflere yansıyan fotoğrafını yorumladı. "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha önce gördüğümüz örneklerin aksine bu kez diğer liderlerle son derece samimi bir tokalaşma sergilediğini söyleyen Pehlivan, “Dünya siyasetinde de tokalaşma ile güç oyunlarını sıklıkla görüyoruz. Özellikle ABD, İngiltere ve İsrail liderleri diğer ülke liderleri ile tokalaşırken ellerini üstte tutarak üstünlük mesajı vermeye çalışırlar. Bu hareketin karşı hamlesi eli altta kalanın diğer elini üste koymasıdır” dedi.

‘ERDOĞAN DAHA SAMİMİ’

Pehlivan, görüntünün ilginç olduğunu belirterek, "Fotoğrafa göre Recep Tayyip Erdoğan, Meral Akşener ile tokalaşırken herhangi bir üstünlük mesajı vermiyor olmasına rağmen, Meral Akşener'in sol elini üste koymasının iki ihtimali var. Ya bizim fotoğraftan fark edemediğimiz öncesinde bir üstünlük hamlesi var ya da Akşener nasıl olsa elini üstte tutar diye düşünüp hazırlıklı gelmiş ama Erdoğan elini üste koymayınca da hareket yarım kalmış. Bu tokalaşmada göz teması ve gülümseme samimiyetin bir işareti" dedi.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Tahir KOÇAK
Tahir KOÇAK - 11 ay Önce

Agiralioglu degil en buyuk akp sevdalisi piskevit ve avanesidir....

Hakikatlere Dair
Hakikatlere Dair - 11 ay Önce

AKP sevdalısı dediğiniz insan AKP'ye neler söylemiş haberiniz yok ... Algı operasyonu emrini verenler var galiba...

Sen
Sen - 11 ay Önce

Editör... Aynen iade.. misliyle.. sen anladın onu...