Erdoğan olmazsa yerine kimin aday olacağı belli oldu!

ORC Araştırma Başkanı Mehmet Pösteki AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın aday olmazsa yerine kimin aday olacağını açıkladı.

Erdoğan olmazsa yerine kimin aday olacağı belli oldu!

ORC Araştırma Başkanı Mehmet Pösteki, Erdoğan'ın aday olmaması durumunda AKP kulislerinde en çok ismi geçen kişi ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

ADAY: HULUSİ AKAR!

Gazeteci Nevşin Mengü, ORC Araştırma Başkanı Mehmet Pösteki ile yaptığı görüşmeyi kaleme aldı.

Buna göre Pösteki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023’te aday olmak istememesi ya da olmaması durumuna yerine AKP kulislerinde öne çıkan ismin Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 09:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
52/1Afyonlu
52/1Afyonlu - 4 ay Önce

hayret yinemi askerlere teslim olaçak...hayretdoğrusu yurt yine askeri boyunduruğu altınamı sokaçak bu akp onmaz haa mademki şimdiye kadarkiler bir oyunmudu...yoksa oyununiçindeoyunmu... bunu uzunadam tam uyguluyorki hayret?ki??hayret???sanki içimizde tek irlandalı var onu ançak HZ.MEHDİ AS. çıkınça millet bileçek şimdi...oyunlar oynanıyorda millet anlamıyor.var anlayanda konuşamıyor...bizyazıyoruz çok gengelliyenler var...dos söylerse doğruyu söyler der atalarımız...bizde yazıyoruz akp sonu karanlık haaa %30 dan dü şe çek...gizli hoşetçi bakanlarıda gördük.çırt pırt çıksın elele uçakdan insinler 40 sonramı azdınız demezlermi sadde islamçılık olmaz...olamaz hele imamhatiplik hepden yalanmış.ailesine etrafına dur diyemiyene...YULARINI KAPTIRMIŞ...der büyüklerimiz .bunuda anlayan anlar...yemlik gibi hiç ayrılmazmısınız yahu.ayıpdır günahdır.ama sadde iman olmaz olamaz...akp sonu geldi HZ.MEHDİ AS.DEVRİ GELİYOR...