Erhan Usta'dan İYİ Parti cevabı

MHP'den kesin ihracı istemiyle Disiplin Kurulu'na sevk edilen, Samsun Milletvekili Erhan Usta, hakkında çıkan iddialarla ilgili konuştu.

banner311
Erhan Usta'dan  İYİ Parti cevabı

MHP'den ihraç edilmesinin ardından, İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı iddia edilen Usta, "Bana ulaşan bir şey yok, beni yıpratmak için tezvirat yapılıyor" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi, eski grup başkanvekili Erhan Usta'yı kesin ihraç istemi ile Disiplin Kurulu'na sevk etti. Gerekçe ise, "Cumhur İttifakı aleyhine yaptığı açıklamalar" olarak gösterildi.

Usta hakkındaki disiplin sürecinin başlamasının ardından da kulislerde bazı iddialar konuşulmaya başladı. O iddialardan biri de Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın, MHP'den ihraç edilmesinin ardından İYİ Parti'ye katılacağı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı yönündeydi.

Habertürk'ten Ömer Topsakal'a konuşan Usta, bu konuya ilişkin kendisine ulaşan bir bilginin olmadığını söyledi. İYİ Parti'ye geçeceği iddialarını yalanlayan Erhan Usta, "Bunların tamamı tezvirat, beni yıpratmak için yapılıyor" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.