Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın “Şehrimizi Binali Yıldırım’ın yönetmesini istiyoruz”

Sultanbeyli İspirliler Platformu ve Erzurumluların tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın katılımı ile yapıldı.

Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın  “Şehrimizi Binali Yıldırım’ın yönetmesini istiyoruz”

İftar yemeğinde bilgi veren Aydın, “Biz şehrimizi Binali Yıldırım gibi gerçekten Anadolu’nun bağrından kopmuş gelmiş sizin bizim gibi Anadolu evladının ve açık bir ekibinin yönetmesini istiyoruz” dedi.

“ŞEHRİMİZİ BİNALİ YILDIRIM YÖNETMESİNİ İSTİYORUZ”

İftar öncesi İstanbul seçiminin yenilenmesi ile ilgili bilgi veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, “Türkiye’nin çok önemli bir ana merkezi olan İstanbul’da Cumhur İttifakı’nın ilke ve ülkelerine hakim kılacak bir yapının oluşması lazım. Her şey yerel yönetimlerden başlar. Yerel yönetimlerde arkasında hangi güçlerin olduğu bilinmeyen birilerine bu güzelim kenti teslim etmek büyük bir risktir. Erzurumlular bunun farkındadır. Bütün Türkiye bunun farkındadır. Biz de bunu mütemadiyen hatırlatarak, sürekli yenileyerek, sebep-sonuç ilişkilerini anlatıyoruz. Çünkü Türkiye üzerinde oyunlar oynanmaktadır. Ben uluslararası ilişkilerden sorumluyum. Ve inanın siyasi faaliyetlerimin yarısı yurt dışında geçiyor. İnanın bizim bizden başka dostumuz yok. Kimler seviniyor, kimler üzülüyor. İnanın bu basit bir testtir. Biz şehrimizi Binali Yıldırım gibi gerçekten Anadolu’nun bağrından kopmuş gelmiş sizin bizim gibi Anadolu evladının ve açık bir ekibinin yönetmesini istiyoruz” dedi.

İstanbul’da hemşehrileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu ifade eden İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, “Bugün Ramazan ayı dolayısıyla İstanbul’daki Erzurumlu, İspirli hemşehrilerimizle iftar programı düzenledik. Ben de İspir’den tüm hemşehrilerimizi temsilen buradaki hemşehrilerimize bir arada olmak üzere bulunuyoruz. Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe, uzlaşmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde böyle güzel bir fotoğrafın parçası olmak adına burada olmanın keyfiyetini yaşıyorum. 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlık seçimi tekrar yenileniyor. Sayın Genel Başkanımızın da bu konuda İstanbul’a tüm ağırlığı olan nüfus yoğunluğu olan illerimizin il başkanlarına ve belediye başkanlarına tevdi ettiği bir vazife var. Bu vazifeyi de yerine getirmek, hemşehrilerimiz ile bu süreci paylaşmak, bu sürece hizmet etmek amaçlı buradayız. İnşallah hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alican
Alican - 2 ay Önce

Aslında, Sizi (MHP'yi ) yönetse Daha yerinde olurdu.!!

boztürk
boztürk - 2 ay Önce

Yazıklar olsun .Sizde azıcık samimiyet kalmadımı.IĞDIRI KARSI verdiniz beka orada idi.Oralar için bu kadar niçin gayret göstermediniz.Yüreğiniz yanmıyormu.Bunları söylerken Ne kadar samimisiniz gerçekten merak ediyoruz.Partiniz için bu gayretleri gösterse idiniz şuan iktidar olurdunuz.Sayın Kamil bey sizin gibi bir akademisyene yakışmıyor.Sizleri ülkü pınarını yok eden adamlar olarak tarihe gececeksiniz unutmayın.İmamğlu neyin çocuğu onu bari söyleyin.Bu sözleriniz de samimi olmadığınızı biliyorum.Gerçeği haykıramıyorsunuz.Yazık .Onca ilminize.

İsmet hoca
İsmet hoca - 2 ay Önce

Ne yazık ki bazıları ismi ile müsemma olmuyorlar

ulu çinar
ulu çinar - 2 ay Önce

YAZIKLAR OLSUN SANAKİ PROF OLMUSSUN HARAMZADELER BİRLİKTE OLUYORSUNUZ

Ülkücü
Ülkücü - 2 ay Önce

aslında Binali MHP yi yönetse daha iyi olmaz mı

dücane
dücane - 2 ay Önce

kibir abidesi

gencparti
gencparti - 2 ay Önce

mhp IYIce kustah lasti care yok akp-mhp gidecek bu millet zeki kime oy vereceyne bilir.

mustafa kara
mustafa kara - 2 ay Önce

şaka gibi,ibinali bey stanbulu kazanamaz zaten,bari gelsin erzuruma belediye baskani olsun diyor...:))


SIRADAKİ HABER