Eski AK Parti İstanbul İl Başkanı “Toplum nezdinde ahlaken, vicdanen seçimi kaybetmiş olmak bizleri kahrediyor”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından Eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’den itiraf gibi bir açıklama geldi.

banner311
Eski AK Parti İstanbul  İl Başkanı “Toplum nezdinde  ahlaken, vicdanen  seçimi kaybetmiş  olmak bizleri  kahrediyor”

Temurci, “Toplum nezdinde ahlaken, vicdanen seçimi kaybetmiş olmak bizleri kahrediyor” dedi.

Eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, İstanbul’daki seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Temurci, “Sevdamız dediğimiz bu şehri çeyrek asır sonra kaybediyor olduğumuzu düşünmek dahi içimizi acıtıyor. Daha da önemlisi; İstanbul’da süreci yönetememek, toplum nezdinde ahlaken-vicdanen seçimi kaybetmiş olmak Ak Partimizi bir dava hareketi olarak gören bizleri kahretmiştir” dedi.

ÖZ ELEŞTİRİDE BULUNDU
Partisine yönelik öz eleştirilerde de bulunan Temurci, “Yiğit, düştüğü yerden kalkmasını bilendir. Partimizin kurucu ilkelerine sarılıp, kardeşçe kucaklaşmayı becerebilirsek yeni bir dönemi hep birlikte başlatabiliriz. Şimdi Milletin Partisi Ak Partimize ve bizlere yakışan; mazbatayı alanı şimdilik kutlamak, hukuk devleti prensipleri çerçevesinde YSK’ya yapılan itirazlarımızın neticesini beklemektir. Unutmayalım; demokrasi ve hukuk var oldukça, kazanan her daim milletimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.