Gelecek Partisi'nden ballı maaşlara sert çıkış!

Gelecek Partisi genel merkez yerel yönetimler ve şehircilik başkan yardımcısı Yurdal Epsileli ballı maaşları sert bir şekilde eleştirdi.

Gelecek Partisi'nden ballı maaşlara sert çıkış!

Sivas’ın tanınmış isimleri arasında yer alan Gelecek Partisi Genel Merkez Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Yurdal Epsileli ballı maaşlarla alakalı açıklama yaptı.

Epsileli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sivas Belediyesi Özbelsan Genel Müdürü Sn Ahmet Kuzu beyin Eşi ve Baldızı için siyasi gücünü kullanarak açıktan atama yöntemi ile istisnai kadro üzerinden memur yapılarak iyi maaşlı görevlere getirmesi bizi ve gençliği Gelecek adına üzmüştür. Bu yapılan hakka, hukuka ve liyakat yöntemi uymamıştır Milletimiz ve ülkemiz adına bu tür olayların çokluğu kaygı vericidir Tamamen ekonomik kaygılarla yapıldığını düşündüğüm bu olayın bir benzeri aynı yapının içerisinde yer alan ve 4 farklı yerden gelir elde ettiği söylenen İl Genel Meclis Başkanı içinde geçerlidir bu durum yıllarca emek veren gençleri üzmüştür ümitsizliğe itmiştir. Bizler Gelecek kadroları olarak bugün yaşanan bu liyakatsiz siyasi referanslarla oluşan kadrolara asla müsaade etmeyeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2021, 12:02
YORUM EKLE