Habererk yazarlarından Av.Oğuz Hocaoğlu, Gaziantep İYİ Parti İl Başkanlığına getirildi

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığına Oğuz Hocaoğlu getirildi.

Habererk yazarlarından  Av.Oğuz Hocaoğlu, Gaziantep İYİ Parti  İl Başkanlığına getirildi

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından Gaziantep İl yönetiminde beklenen değişim, İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş’un istifası ile gerçekleşti.

Seçimlerin ardından istifasını Genel Merkeze sunan ve beklemeye geçen Karakuş’un talebi kabul edilirken, yerine Habererk yazarlarından Genel Başkan danışmanı ve Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Av.Oğuz Hocaoğlu İl Başkanı olarak atandı.

Görev değişiminin ardından Mehmet Serkan Karakuş yaptığı açıklamada, 27 Nisan 2018 tarihinden beri yürüttüğü İl Başkanlığı görevinden şahsi nedenlerden dolayı istifa ettiğini belirterek, "İl Başkanlığı görevini dava arkadaşım Avukat Oğuz Hocaoğlu’na devrediyorum. Bugünden itibaren Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ’lik hareketinin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Öte yandan İl Başkanlığı görevine atanan Av.Oğuz Hocaoğlu ise geniş açıklamayı görev devir tesliminden sonra kamuoyu ile paylaşacağını belirterek,”Hedefimiz devraldığımız İYİ Parti bayrağını daha ileriye taşımak ve Gaziantep’teki birlik beraberliği sağlayarak partimizi iktidara taşımak” dedi.

Habererk olarak yazarımıza görevinde başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat YÖRÜKOĞLU
Kürşat YÖRÜKOĞLU - 2 yıl Önce

Başarılar diliyorum Reis Allah IYIlere yardim etsin kötülerin şerrinden korusun Türklüğü bu topraklarda ebedi eylesin

erzincanlı ülkücü
erzincanlı ülkücü - 2 yıl Önce

ALLAH HAYIRLI ETSİN YAŞASIN TÜRK MİLLİYETCİLERİ

VATAN SEVER
VATAN SEVER - 2 yıl Önce

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKAN. ALLAH MAHCUP ETMESİN İNŞALLAH.