HDP ve İYİ Parti görüş birliği içinde!

DEVA Partisi Kurucusu Metni Gürcan’dan önemli açıklamalar geldi.

DEVA Partisi Kurucusu Metni Gürcan, gizli ortak anayasa çalışmaları yaptıkları iddia edilen CHP, HDP, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin şimdi de dış politika için bir görüşmede bir araya geldiğini iddia etti.

Bir televizyon kanalına açıklamalarda bulunan Metin Gürcan, “CHP, İYİ Parti, HDP, Gelecek Partisi, Saadet Partisi ve Deva Partisi bir platformda bir araya geldik. Avrupalı yabancı konuklarla birlikte mevcut dış politika gündemini değerlendirdik. mesela o platformda İYİ Parti ve HDP’den katılan temsilcinin görüş birliği hemen ortaya çıkıyor.” açıklamasında bulundu.

Gelecek Partisi’nden ulaştığımız bir yetkili konuya ilişkin bilgisi olmadığını dile getirirken diğer partilerin konuya ilişkin açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun Şahin
Dursun Şahin - 10 ay Önce

Sitenizi genelde takip ediyorum, önce ben partili falan değilim onu belirteyim. Site yönetimi iyi partiye muhalif olabilir saygı duyarız. Fakat kendi bakış açılarını dikte etmeye çalıştıklarını görüyoruz. İyi partili yetkilileri de arayıp konu hakkında bilgi alabilinir, falanca şunu diyor, böyle bir haber ülkücü olduğunu söyleyen siteye yakışmıyor. Mesela dış politika konusunda çin zulmünü kınayan bir bildiri olsa hadepeliler imza atsa iyi partililer atmayacak mı? Solcu diye bilinen gazeteciler bile duydukları konuları teyit ettirmeden yazmamalarına rağmen haber erk sitesinde maalesef bu duyarlılığı görmüyoruz