İsmail Saymaz canlı yayında açıkladı! Berat Albayrak geri dönecek mi?

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifasının ardından kendisinden hiç haber alınamayan Berat Albayrak'ın kabinede görev alacağı konuşulurken Gazeteci İsmail Saymaz canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden Instagram hesabından yaptığı duyuruyla istifa eden ve o günden bu yana hiçbir yerde konuşmayan, nerede olduğu da bilinmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın yeniden partide görev alacağı konuşulurken gazeteci İsmail Saymaz canlı yayında dikkat çeken ifadelerde bulundu.

Saymaz, iddialara ilişkin, "Berat Albayrak'ın geri dönüşünü mümkün görmüyorum. Albayrak bir ağırlık merkezi ama aynı zamanda bir ağırlık. Cumhurbaşkanı her fırsatta onu savunmak zorunda kalıyor. Cumhurbaşkanı "Damat kadar başınıza taş düşsün" derken onu savunmak adına bunu söylemiyor. Bu gündemden kurtulmak istiyor. Albayrak'ı savunurken son görevini değil bir önceki enerji bakanlığı görevini savunuyor.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344