İYİ Parti 166 adayını daha açıkladı

İYİ Parti, 166 belediye başkan adayını daha açıkladı. Açıklanan isimler arasında 5 büyükşehir ve 3 ilin belediye başkan adayları da bulunuyor.

banner311
İYİ Parti 166 adayını daha açıkladı

SON AÇIKLANAN BÜYÜKŞEHİR ADAYLARI

Gaziantep: Ejder Demir 
Kayseri:     Dursun Ataş
Kocaeli:     Serdar Kaman
Konya:       Oğuz Şimşek
Sakarya:    Cihan Kolip

İYİ Parti'nin açıkladığı 166 adayın tam listesi şöyle:

1 Gaziantep Büyükşehir Ejder Demir
2 Kayseri Büyükşehir Dursun Ataş
3 Kocaeli Büyükşehir Serdar Kaman
4 Konya Büyükşehir Oğuz Şimşek
5 Sakarya Büyükşehir Cihan Kolip
6 Ağrı Merkez Taner Söylemez
7 Muş Merkez Erkan Çelikoğlu
8 Rize Merkez Yakup Özkan
9 Adana Karaisalı Veli Durak
10 Adana Kozan Musa Öztürk
11 Adana Saimbeyli Hakan Atasever
12 Adana Sarıçam Mehmet Koca
13 Adana Yumurtalık Kenan Deniz
14 Adıyaman Besni Suvarlı Mikail Ağır
15 Afyonkarahisar Merkez Işıklar Musa Kara Kaya
16 Afyonkarahisar Merkez Salar Beytul Durmuş
17 Afyonkarahisar Çay Serdar Dündar
18 Afyonkarahisar Çay Karacaören Ercan Alpay
19 Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Ercan Güven
20 Afyonkarahisar Dinar Tatarlı Haşan Pamukçu
21 Afyonkarahisar Sandıklı Kılıçarslan Alim Yılmaz
22 Afyonkarahisar Kızılören Ali Kocapınar
23 Afyonkarahisar Sultan Dağı İsmail Çelik
24 Aksaray Ortaköy Halil Demir
25 Amasya Taşova Özgür Özdemir
26 Ankara Çubuk Mustafa Aydos
27 Ankara Gölbaşı Mahmut Aksoy
28 Ankara Güdül Nurullah Ünsal
29 Ankara Kah Raman Kazan Fazıl Köremezli
30 Ankara Kalecik Memiş Güngör
31 Ankara Kızılcahamam Çoşkun Ünal
32 Ankara Nallıhan Abdulfettah Güngör
33 Antalya Aksu Durmuş Ali Arslan
34 Antalya Demre Okan Kola Kay A
35 Antalya Elmalı Halil Öztürk
36 Ardahan Göle Köprülü Cihan Güler
37 Artvin Hopa Turan Kasımoğlu
38 Aydın Buharkent Yusuf Vural
39 Aydın Köşk Veli Tuna
40 Aydın Nazilli Kürşat Engin Özcan

41 Balıkesir Susurluk Nurettin Güney

42 Bitlis Adilcevaz Cengiz Uluğ

43 Bitlis Güroymak Gölbaşı Nazmi Çelik

44 Bitlis Merkez Yola Lan Nurtekin Dilsiz

45 Bitlis Mutki Zübeyir Dalga

46 Burdur Ağlasun Aydın Kaplan

47 Burdur Altın Yayla Recep Ergan

48 Burdur Bucak Ahmet Alparslan Dursun

49 Burdur Bucak Kocaaliler Selattin Gökçe

50 Burdur Çaldır İsmail Kuzucu

51 Burdur Gölhisar Bülent Şakir Okunakol

52 Çanakkale Lapseki Gani Mehmet Ekim

53 Çanakkale Yenice Osman Nuri Duran

54 Denizli Buldan Temel Başbuğ

55 Denizli Kale Necati Tah Al

56 Elazığ Merkez Yazıkonak Fikret Sertkaya

57 Eskişehir Mihalıççık Serdar Ulucan

58 Eskişehir Odunpazarı Salih Karabacak

59 Giresun Dereli İsmail Bektaşoğlu

60 Giresun Eynesil Ören İsmet Kart

61 Giresun Görele Çavuşlu Hüseyin Arslan

62 Hatay Altınözü Mehmet Yüksek

63 Hatay Hassa Mehmet Ali Sönmez

64 Hatay Kırıkhan Erhan Yavuzyılmaz

65 İzmir Kiraz Mehmet Emin Avşar

66 İzmir Selçuk Levent Görür

67 İzmir Tire Salih Atakan Duran

68 İzmir Urla Haşan Hüseyin Türkoğlu

69 Kahramanmaraş Afşin Adem Yıldız

70 Kahramanmaraş Andırın Ali Çatalbaş

71 Kahramanmaraş Çağlayancerit Ahmet Nazım Engizek

72 Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İsmail Karaca

73 Kahramanmaraş Elbistan Abdullah Paksoy

74 Kahramanmaraş Göksün Ramazan Koca

75 Kahramanmaraş Onikişubat Mustafa Bastırmacı

76 Kahramanmaraş Türkoğlu Haşan Kızıldağ

77 Karabük Eflani Halil İbrahim Bulut

78 Karabük Eskipazar Uğur Kayabaşı

79 Karabük Yenice Yortan Türkcan Cantürk

80 Karabük Safranbolu Sebahattin Uzun

82           Kastamonu        Devrekani                          Ayhan Kırık

83           Kastamonu        İnebolu                               Oğuzhan Canoğlu

84           Kastamonu        Şenpazar                            Ayhan Işık

85           Kayseri Develi                   Ali Ağca

86           Kayseri Felahiye                              Zayit Acı

87           Kayseri İncesu                  Mustafa İlmek

88           Kayseri Kocasinan                           Haşan Sami Özvarınlı

89           Kayseri Pınarbaşı                             Cuma Sağlam

90           Kayseri Talaş                     Osman Haymana

91           Kayseri Özvatan                              Atilla Ünal

92           Kayseri Yahyalı                 Abdullah Yılmaz

93           Kayseri Yeşilhisar                            Metinince

94           Konya   Ahırlı                     Ceylan Aslan

95           Konya   Akşehir                                Osman Fedai

96           Konya   Akören                Mustafa Ipıl

97           Konya   Hadim                  İbrahim Şimşek

98           Konya   Hüyük                  Ahmet Temiz

99           Konya   Ilgın                       Mustafa Öğdü

100         Konya   Karat Ay                              Ahmettamer

101         Konya   Yalıhüyük                            Şenaydın Doğan

102         Kırşehir                Akçakent                            Uğuraytekin

103         Kırşehir                Çiçekdağı                            Ramazan Parlak

104         Kırşehir                Çiçekdağı            Köseli    Murat Daşdemir

105         Kırşehir                Kaman                 Şuayipata

106         Malatya               Battalgazi                            Ali Ekici

107         Mersin Anamur                               Mehmet Türe

108         Mersin Aydıncık                              İrfan Şahin

109         Mersin Bozyazı                Sezai Hasdeniz

110         Mersin Çamlı Yayla                         Mehmet Fatih Sofu

111         Mersin Erdemli                                Serdar Arslan

112         Mersin Mut                       Murat Orhan

113         Mersin Silifke                   Özer Özel

114         Mersin Toroslar      Ender Turhan

115         Muğla   Bodrum    Mehmettosun

116         Muğla   Dalaman     Sedat Kızıl

117         Niğde    Altun Hisar      Durmuş Acer

118         Niğde    Bor  Ruaf Ersin Daş

119         Niğde    Çiftlik    Azatlı     Yusuf Polat

120         Niğde    Çiftlik    Divarlı   Sami Çakmak

121         Niğde    Merkez                Alay       Hüseyin Şahin

122         Niğde    Merkez                Bağlama              Orhan Erdoğan

81 Kastamonu Ağlı Mesut Mangaloğlu

123 Niğde Merkez Gölcük Ahmet Tuncay

124 Niğde Merkez Kiledere Burhan Dündar

125 Niğde Merkez Yıldıztepe İrfan Akgümüş

126 Osmaniye Kadirli Ömer Lütfü Çubukçu

127 Osmaniye Merkez Cevdetiye Mehmet Özer

128 Osmaniye Sumbas İsmail Göçebe

129 Osmaniye Sumbas M Eh M Etli Hamza Büyüköztürk

130 Rize Güneysu Sefer Özer

131 Sakarya Adapazarı Aydoğan Arslan

132 Sakarya Erenler Şemsettin Duman

133 Sakarya Ferizli Serhat Çiçek

134 Sakarya Geyve Atilla Zeytin Oğlu

135 Sakarya Hendek Ahmet Ercan

136 Sakarya Kocaali Kemaldin

137 Sakarya Taraklı Mehmet Aydın

138 Samsun İlkadım Necattin Demirtaş

139 Samsun Salıpazarı Refaettin Karaca

140 Sivas Doğanşar Serdar Gülaçtı

141 Sivas Gemerek Recep Gariper

142 Sivas Gemerek Çepni Özkan Döner

143 Sivas İmranli Cemalettin Demirel

144 Sivas Suşehri Ali Tercanlıoğlu

145 Sivas Şarkışla Turgay Şahin

146 Tokat Erbaa Murattoycan Selçuk

147 Tokat Merkez Emirseyit Toygun Algül

148 Tokat Niksar Emrah Köknar

149 Tokat Reşadiye Bozcalı Mustafa Şahin

150 Tokat Turhal Bekir Baklacı

151 Trabzon Çarşıbaşı Mehmet Turan

152 Trabzon Dernekpazarı Cevdet Cemal Cansız

153 Trabzon Şalpazarı Mehmet Öngöz

154 Trabzon Yomra Mustafa Bıyık

155 Yalova Altın Ova Böler Arslan

156 Yalova Armutlu Arif Ürgüp

157 Yalova Çiftli Kköy Metin Dağ

158 Yalova Termal İbrahim Taner

159 Yozgat Sarı Kaya Davut Dicle

160 Yozgat Sorgun Nizamettin Bulut

161 Yozgat Şefaatli Mustafa Yücesoy

162 Yozgat Yerköy Ferhat Yılmaz

163 Zonguldak Devrek Yaşar Ocakçı

164 Zonguldak Gökcebey Vedat Öztürk

164 Zonguldak Gökçebey Vedat Öztürk

165 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Ümit Çapci

166 Zonguldak Kozlu Hüdai Dökmeci

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 20:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.