İYİ Parti'den Murat Ağırel'e destek

İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı, tutuklanan Yeniçağ gazetecisi Murat Ağırel'e destek olmak adına bir basın toplantısı düzenledi.

İYİ Parti'den Murat Ağırel'e destek

İYİ Parti adına İstanbul İl Teşkilatı, gazeteci Murat Ağırel'e büyük bir destek verdi. Yeniçağ gazetesi önünde toplanan kalabalık her daim Ağırel'in yanında olduklarını belli etti.

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel için son çıkan tutuklama kararı sonrasında tepkiler çığ gibi büyümeye devam etmekte. İYİ Parti'nin yanı sıra pek çok vatandaş, Ağırel'e destek olmak adına Yeniçağ gazetesi önünde bir arada bulundu.

Gazete binası önüne gelenlerin arasında  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Hayrettin Nuhoğlu, Ahat Andican ve Ümit Beyaz, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve çok sayıda vatandaş yer aldı. Daha sonrasında Ağırel'in babası ile birlikte ablası da gazete binası önüne gelerek destekte bulundular.

Ağırel'e Destek

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu tarafından yapılan açıklamada, Ağırel'in oldukça onurlu ve şerefli bir insan olduğundan bahsedilerek onunla bir dönem gazetecilik yapmaktan dolayı büyük bir keyif aldıklarını ve kendisinin de vatansever olduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE