İYİ Parti Karaman İl Başkanı görevden alındı

İYİ Parti Karaman İl Başkanı Kenan Arı görevden alınarak yerine 16 yıl MHP İl başkanlığı yapmış, İYİ Parti milletvekili 1.sıra adayı olan ilk kurucu başkan olan İsmet Hatipoğlu atandı.

İYİ Parti Karaman İl Başkanı görevden alındı

İsmet Hatipoğlu yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in tensipleriyle şahsıma yeniden tevdi edilen İYİ Parti Karaman İl Başkanlığı görevim; ülkem, memleketim ve milletim adına hiç eksilmeyen mücadeleme daha fazla anlam ve sorumluluk getirmiştir. Allah mahcup etmesin.

Anadolu'nun daha fazla umutsuz ve mutsuz olmasına izin vermeyeceğiz. Bu inançla mücadelemiz birlikte olacak. Geleceğe birlikte katkı sağlayacağız. Birlikte iyi ve güneşli güzel günler göreceğiz. Töremiz bellidir, yöremiz bellidir, yönümüz bellidir. Yolumuz birlikte açık ve aydınlık olacak" dedi.

Hatipoğlu açıklamasına şöyle devam etti:

"Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde yılmadan çalışacağız. Atamızın iz bıraktığı bu topraklarda durmadan, yılmadan çok çalışmak ve üretmek, üretene sahip çıkmak hep hedefimiz olacak. Var gücümüzle çalışmak ise aziz Karamanlılara sözümüz."

YORUM EKLE