İYİ Parti ve HDP ittifakı tescillenmiştir

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, "HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan'ın sözlerinin ardından İYİ Parti ve HDP ittifakı tescillenmiştir." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti ve HDP ittifakı tescillenmiştir

Osmanağaoğlu, yaptığı açıklamada, bazı mahfillerin Türk milletinin birliğine, bütünlüğüne kast ettiğini vurguladı.

Türk siyaseti içinde millet aleyhine el kaldıran kaos komisyoncularının olduğunu ileri süren Osmanağaoğlu, şunları kaydetti: 
"Bunlar, sağ gözünü Pensilvanya'ya kırpıp; sol gözü ile terörist cenazelerinde yaş döken, milletin gözü önünde; özgürlük, demokrasi, hukuk masalları ile kendilerini kamufle etmeye çalışan ve siyasi tarihimizde bir ikincisine rastlanmayan, bir numaralı tiyatro oyuncularıdır. Bunlar, ilgili kumpanyanın talimli aktörleridir. Bunlar, ağzının sağ tarafı ile hamaset yaparken sol tarafıyla da emperyalist ıslıklar çalabilen siyasetin çok yüzlü tiyatral kimlikleridir. Bunların başından beri başa gelip, başa oturma sevdasıyla, terör sevicilerle baş başa verip oluşturdukları kirli ittifak, Millet İttifakı'nın tescilli ve baş üstünde tutulan üyesi HDP'nin Grup Başkanvekilinin sözleriyle bir kez daha ortaya çıkmıştır."

Bu ittifakın Türk milletinin vicdanı tarafından reddedildiğini aktaran Osmanağaoğlu, "Bu aykırı ittifak, Kandil güdümlü malum partinin Grup Başkanvekili tarafından müttefiki İP'in üslubunu yola getirme namına sarf ettiği 'Size PKK'ye gönül vermişlerin de olduğu insanlar oy verdi. Şu an koltuklarınızda HDP'nin oyları ile oturuyorsunuz' ifadeleriyle açık olmuş, bir kez daha tescillenmiştir. Kısaca HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan'ın sözlerinin ardından İYİ Parti ve HDP ittifakı tescillenmiştir." değerlendirmesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
GERÇEK ÜLKÜCÜ
GERÇEK ÜLKÜCÜ - 1 hafta Önce

SEÇİM ÖNCESİ DEVLET BAHÇELİYLE TERÖRİST BAŞININ İTİFAKI TESCİLENMİŞTİ. ŞİMDİ ONU MİLLETE UNUTTURMAK İÇİN BÖYLE ÇAMUR ATMANIZA GEREK YOK. İYİ PARTİNİN KİMSEYLE İTTİFAK YAPMAYA İHTİYACI YOK. SİZ KENDİNİZE BAKIN.SOYSUZLAR.

erkm
erkm - 1 hafta Önce

şerefsizlik etme sayın vekil. Madem hdp İYİPARTİ yi destekledi. Hdp ye kim oy verdi? 67 millet vekilini nasıl çıkardı? Hdp li seçmenlerin iki oy hakkı mı var?

İyi partili
İyi partili - 1 hafta Önce

MHP ye oy yok ne mutlu turkümdiyene ne mutlu iyi partilim diyene MHP bitmiştir nokta

Salih atmaca
Salih atmaca - 1 hafta Önce

Ben bir MHP li olarak, Artık Utanmaya başlamış bulunmaktayım.. , Bu Saçmalıklara Fazla Dayanma Gücüm kalmadı.Hoş Ca Kal MHP.

Ülkücü
Ülkücü - 1 hafta Önce

hadi ordan düzenbaz

IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk @Ülkücü - 1 hafta Önce

Mhp yakinda barzani ile megri megri pkk şarkısı soyleyecek

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 1 hafta Önce

Vatikan ittifaki IYI partiye çamur atma derdinde oysa ip atan zurriyetsiz apocu olmuş habererk HDP li olmus yeterki IYI partiye havlayan bir it çıksın

yusuf
yusuf - 1 hafta Önce

HDP ile mecliste tartışan, net bir şekilde milli meseleleri dile getirerek tercümanımız olan İYİ Parti milletvekillerinden Allah razı olsun. Oturduğunuz koltuklarda adamın adamı olarak kalıp ihanete destek verip, bir de başkalarına iftira attığınız için sizlere yazıklar olsun.

Selamettin kurt
Selamettin kurt - 1 hafta Önce

Hadi len


SIRADAKİ HABER