İYİ Partili meclis üyesi istifa edip AK Parti'ye geçti

İYİ Parti, AK Parti, Manisa, Manisa'nın Selendi ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri'nde İYİ Parti'den Manisa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi seçilen Asım Daban, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.

İYİ Partili meclis üyesi istifa edip AK Parti'ye geçti

İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Asım Daban için AK Parti Selendi İlçe Teşkilatı'nda tören düzenlendi. İlçe binasında düzenlenen törende Daban'a AK Parti rozeti takıldı. Törene AK Parti İl Teşkilat Başkanı Ataman Taydaş, Teşkilat Başkan Yardımcısı Malik Biber, Selendi İlçe Başkanı Şeref Kaçar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Altun, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Akcan, yönetim kurulu üyeleri, eski AK Parti İlçe Başkanları Muhammet Akcan, Muharrem Sezer, eski Belediye Başkanı Mürsel Uçan ile çok sayıda partili katıldı.

Törende konuşan İlçe Başkanı Şeref Kaçar, "Bugün burada Genel Merkezimizin oluru ile Asım Daban arkadaşımızın partimize katılımı nedeniyle toplandık. Kendisine hoş geldiniz diyorum. İnşallah hep birlikte güzel hizmetler yapmak nasip olur" dedi.

AK Parti İl Teşkilat Başkanı Ataman Taydaş ise, "Bugün burada Asım Daban arkadaşımızı partimize üye yapıp, partimizin safları altına alacağız. Buna hep beraber şahitlik edeceğiz. Asım Daban arkadaşımızla hem ilçe belediyesinde hem de Büyükşehir Belediyemizde hep birlikte güzel ve hayırlı hizmetler yapacağız" diye konuştu.

İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye geçen Asım Daban ise şunları söyledi:

"Hepinizin bildiği gibi 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde ilçe halkımızın desteğiyle Büyükşehir Belediyesine encümen olarak seçildim. Bu süreçte tek amacımız vardı, o da memleketimize bir nebze olsun hizmet edip faydalı olabilmekti. Ancak gelinen noktada görüyoruz ki ülke ve devlet menfaatleri başta olmak üzere memleketimize daha iyi ve hayırlı hizmetlerde bulunmanın ancak AK Parti saflarında olmakla mümkün olduğu görülmektedir. Selendimizi Manisa'da İlçe Başkanımız Şeref Kaçar ile birlikte en iyi şekilde temsil etmek için Genel Merkezimizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın uygun görüşleriyle AK Parti'ye katıldım. Bu kararın memleketimiz ve şahsım adına hayırlı olmasını diliyorum."

Konuşmaların ardından Daban, tebrikleri kabul etti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 1 hafta Önce

Şerefsiz serefsizdir akp niye aday olmadin satılık soysuz

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 hafta Önce

KAÇ PARA ALDI ACABA Ş.... SİZ

Ülkücü
Ülkücü - 1 hafta Önce

dönek dönektir, yarın döner tekrar kapımızı çalar

aligur gurcan
aligur gurcan - 1 hafta Önce

ulke menfatimi yoksa kendi menfatimi maalesef siyasette utanma diye bir sey kalmamis,madem istifa ediyorsun o zamam meclis uyeliginide birak adam oldugunu anlayalim sizin gibiler uc kurusa memleketi satar.sana oy verenlerle helalestinmi

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 1 hafta Önce

Çok iyi olmuş parti temizleniyor işte.Yalnız seni seçenlere bir özür borcun yok mu?Bu fırıldaklar her zaman olmuştur olmaya da devam edecektir

Kutlu tore
Kutlu tore - 1 hafta Önce

Habererk bu haber sizi cok mutlu etmistir

hasan baki güneş
hasan baki güneş - 1 hafta Önce

tersi olsaydı nasıl yorumlatacaklardı bu yorumcular çok merak edşyorum

Tonyali Kemal
Tonyali Kemal - 1 hafta Önce

Dönek heryerde dönektir ne demisler bir kere satan herzaman satar diye


SIRADAKİ HABER