İYİ Parti’li Yönetmen Onur Aydın Yavuz Ağıralioğlu ile fena dalga geçti!

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, ABD Temsilciler Meclisinin 'Ermeni Soykırımı'nı resmi olarak tanıyan' kararına tepki göstererek, "Çocuklarımıza Enver, Cemal ve Talat ismini verme kararımızla buna mukabele ediyoruz. Bu münasebetsizlik devam ederse kız çocuklarımız da dahil herkese Talat ismini veririz" diye konuşmuştu.

İYİ Parti’li Yönetmen Onur Aydın Yavuz Ağıralioğlu ile fena dalga geçti!

Yavuz Ağıralioğlu, ABD Temsilciler Meclisinin 'Ermeni Soykırımı'nı resmi olarak tanıyan' kararına tepki gösterdi. Ağıralioğlu, ABD'nin tasarıyı Türkiye aleyhine bir "sopa" olarak kullandığını ifade eden Ağıralioğlu, "Biz çocuklarımıza Enver, Cemal ve Talat ismini verme kararımızla buna mukabele ediyoruz. Bu münasebetsizlik devam ederse kız çocuklarımız da dahil herkese Talat ismini veririz" dedi.

Ağıralioğlu’nun bu açıklaması Parti içerisinde dalga konusu oldu.

Son olarak “Solcu Yönetmen” olarak bilinen Onur Aydın sosyal medya hesabından İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu’nun açıklaması ile dalga geçti.

Onur Aydın şu açıklamayı paylaştı “Bu da yetmezse, kanalizasyona kola ve fanta dökeriz, iphone telefonlarımızı çekiçle kırarız, portakal bıçaklar çikolatanın boynuna ip bağlar asarız. Yetmedi kendi Amerikan arabalarımızın lastiğini tornavidayla patlatır anahtarla kapılarını çizeriz.
Arabamızdaki beyzbol sopalarını kırar, Amerikan futbol topu alır karpuz gibi ikiye keseriz. Üç kuruş paramızla gider dolar ve euro alır ibreti alem için sokak ortasında yakarız. Bici bici yer şalgam içeriz, incirlik üssünün etrafında terbiyesiz konuşmalar yaparız.
Eyy Amerika eyyy kahpe bizans! Kimse bizi test etmeye kalkmasın. Ayağınızı denk alın. Saçlarımızı sarıya boyar Rus traşı yapar, Kızılderili gibi giyiniriz. Gözünüzün yaşına bakmayız, sizi bir gecede cahil bırakır, dedelerinizin mezar taşlarını okuyamaz hale getiririz!”

Yönetmen Onur Aydın İYİ Pati kurucular kurulu üyesi olup GİK’te yer almıştı. 

Daha sonraki süreçte Onur Aydın GİK’e giremedi.

Yönetmen Onur Aydın bir röportajında "Sayın Meral Akşener gençler üzerinde hassasiyetle duruyor. Ben onun sol koluyum. Güzel bir ülke İnşa edebilmek İçin elimden geleni yapacağım" demişti.
 

YORUM EKLE