Lütfü’nün yerine gelen Saray Rejiminin ‘Evet’çisi Menzilci Erhan Usta’nın gerçek yüzünü açıklıyoruz!

Lütfü Türkkan’ın şehidin abisinin bacısına küfür ettikten sonra Akşener’in zoruyla istifa etmesi sonrasında yerine gelen Erhan Usta’nın gerçek yüzünü açıklıyoruz.

Habererk / Haber Merkezi

Lütfü Türkkan şehidin abisinin kız kardeşine küfür etmişti. Bu da büyük tepkilere neden olmuştu.

Tepkiler sonrasında özür dileyen Lütfü Türkkan Genel Başkanı Meral Akşener’in zoruyla İyi Parti Grup Başkanvekilliğinden istifa etmişti.

Lütfü Tükkan’dan boşalan Grup Başkanvekilliği görevine Erhan Usta seçildi.

Peki kimdir bu Erhan Usta? Saray Rejiminin ‘Evet’çisi Menzilci…

HABERERK TEK TEK ERHAN USTA’NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLIYOR!

MENZİLCİ ERHAN USTA!

İyi Parti Grup Başkanvekilliğine seçilen Erhan Usta’nın Menzilci olduğunu biliniyor.

Aydınlık yazarı İsmet Özçelik de Erhan Ustan’nın İyi Parti’ye geçmesi sonrasında bu konuyu yazmıştı.

16 Eylül 2020 tarihli Özçelik’in “Düğmeye mi basıldı?” Başlıklı yazısından ilgili kısım şu şekilde:

“Bu arada tarikatlar tartışılıyor. Amerika Türkiye mesaisini artırınca; Tarikatlarda da gelişmeler var. Bazı tarikatların; Saf değiştirdikleri konuşuluyor. Özellikle ABD’ye yakın tarikatlarda; Kıpırtı artmış. Ülkücü bir tanıdığım aradı. MHP’den ihraç edilen; Erhan Usta’nın İyi Parti’ye geçişini hatırlattı. ‘Usta Menzil tarikatına yakındır. Menzil’le Ak Parti arasında sorun var. Bu geçiş iyi incelenmeli’ dedi. Araştırmaya değer. Ekonomide işler iyi değil. Bir anlamda Türkiye’nin yumuşak karnı. Amerikalılar çok önceden duyurmuştu.

‘Ekonomi Türkiye’nin Aşil Topuğu’ demişlerdi. Şimdi o konuda da gelişmeler var.”

SARAY REJİMİNİN ‘EVET’ ÇİSİ ERHAN USTA!

MHP’de iken Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili olan Erhan Usta Saray Rejimi olarak bilinen sistem değişikliğine geçilirken bir numaralı ‘EVET’ çiydi.

Hatta Usta, referanduma ilişkin yaptığı açıklamada “Tek Adamlık sistemi olsa olsa bu sistemde vardır" şeklindeki tepki çeken ifadeleri kullanmıştı.

İşte o haberler tek tek:

ERHAN USTA DA KORAY AYDIN GİBİ AKŞENER VE İYİ PARTİ’YE FETÖ’CÜ DEMİŞTİ!

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta şu ifadeleri kullanmıştı:

”CHP’nin çektiği HDP’nin İP’in (İYİ Parti) bazı partilerinde içerisinde yer aldığı bir bloklaşma bir ittifak var. Bunlar kendi takdirleridir. Bunlara bir seçim ittifakı haline dönüşür mü dönüşmez bilmiyorum, ama kendini ifade ettiği gibi ilkesel anlamda birer birlikte hareket etme anlamında birlikte hareket etme anlamında karşı tarafta bir ittifak var. Tabii çok acıdır ki bu ittifakı FETÖ’de destekliyor.”

Bilindiği gibi Koray Aydın’da İYİ Parti için yine FETÖ’cüler desteliyor açıklaması yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 16:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
kime güveneceğimizi şaştık
kime güveneceğimizi şaştık - 3 ay Önce

iyi parti eşitti akp oda eşittir fetö .mhpye de güvenemiyoruz çünkü iyi parti mhp den bölünerek çıkma yani hiç mi uyanmadınız arkadaş bütün istihbarat elinizde mhp yi de nato kurmuş diyorlar doğrudur bütün eylemleri amerikaya yarıyor zaten akp yide bu sorosçular amerika kurdu bir tane bu halktan yana parti varmı yok hdp var oda kürt halkının haklarını savunuyor doğal olarak başka bizim türk halkının menfaatini sahte çakma maske takmış kişiler savunuyormuş gibi yapıyorlar icraatta kime çalıştıkları ortada anlatmaya gerek yok.