Mansur Yavaş Kahramankazan'da Seçim Bürosunu Açtı “Ne olacak biliyor musunuz?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Kahramankazan’daki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada “Öyle görülüyor ki, Ankaralı hemşerilerimiz, geçen sefer elimizden alınan emaneti bize verecekler” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Kahramankazan'da seçim bürosunu açtı.

İlçeye gelen Yavaş, araç konvoyuyla ilçeyi gezdi, İYİ Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adayı Fazıl Köremezli ile vatandaşları selamladı.

Seçim bürosu önünde toplanan vatandaşlara seslenen Mansur Yavaş, Şu ifadeleri kullandı:

“Ne olacak biliyor musunuz? 1 Nisan’da bir belediye başkanı gelecek o koltuğa oturacak. O size nasıl hizmet edecekse hizmetine hizmetine devam edecek. Ama yeni bir yönetim gelecek. Allah nasip ederse, sizlere vaatlerini yerine getirmek için uğraşacak. Bu seçim, seçim bittikten sonra kim musluktan içilebilir suyu içirecek, kim daha ucuz su içirecek, kim daha güzel yollar yapacak, kim daha güzel parklar yapacak, kim daha güzel ulaşım yapacak, yani hayatınızın her safhasında olan belediye, size daha iyi nasıl hizmet edecek?

Bütün mesele bu. Dolayısı ile, sadece yöneticinizi seçeceğiniz 31 Mart seçimlerinden sonra, hiç kendinizi tasaya sokmaya gerek yok. İlk kez seçim olmuyor. Her seçimden önce bu tip şeyler söyleniyor. Ama ertesi gün hayat devam ediyor. Öyle görülüyor ki, Ankaralı hemşerilerimiz, geçen sefer elimizden alınan emaneti bize verecekler. “

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 22:14
YORUM EKLE