MHP buna ne diyecek? AKP’liler bebek katili Apo’ya gidiyor!..

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün canlı yayında bomba bir iddia gündeme geldi.

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün canlı yayında AKP’li bazı milletvekillerinin PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın bulunduğu İmralı’yı ziyaret ettiklerini öne sürdü.

Hakan Aygün, Flash TV’de Basın Kulübü adlı programda çok konuşulacak bir iddiada bulundu. AKP’li bazı milletvekillerinin bebek katili Abdullah Öcalan’ın bulunduğu İmralı’yı ziyaret ettiklerini ileri sürdü.

Söz konusu vekillerin isimlerini henüz öğrenemediğini dile getiren Aygün, AKP’nin halk düşmanı terörist Abdullah Öcalan üzerinden bir alternatif oluşturmaya çalıştığını iddia etti.

Aygün, canlı yayında tam olarak şu ifadeleri kaydetti:

“AKP’li milletvekilleri bunların bir kısmı eski olabilir. İsimlerini henüz öğrenemedim. İmralı’ya gidip geliyorlar şu anda. Epeydir süren bir süreç bu. Gerçekten ayağı sağlam basan bir isimden, belki yayından sonra söylerim. Burada açıklamam doğru olmaz.

Atıyorum Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir şekilde HDP’yi sistem içine dahil etme, dışarıda tutma veya bir şekilde çabalarına karşılık AKP de daha tehlikeli bir oyunla hala Öcalan’la muhatap olmaya çalışıyor.

Nedeni parlamenter sistemde yer alan Meclis çatısında yer alan orada konuşmalar yapabilen parti yerine düşman olduğu ya da muhalif olduğu için Apo üzerinden hala bir alternatif oluşturmaya çalışıyor. Bu özel bilginin kaynağı olan isimin şimdiye kadar bir yanlışını görmedim ve kendisi çok özel biridir. Hepinizin yakından tanıdığı tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim. Bu işlerin içindeki bir isim.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 1 ay Önce

15 Temmuza kadar ayrı sonrasında ayrı MHP var. AKP HDP ile katil apo ile neler neler yaptı sesi çıkmadı. Bundan sonra sesi mi çıkacak çıksa bile kim inanır?

harbi TÜRK
harbi TÜRK - 1 ay Önce

mhp diye bipartimikaldı o zürriyetsiz yüüznden akapkkmhpkk...


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344