MHP'den 150 aileye yardım!

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıveliler İlçe Başkanlığı, ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşları Ramazan Ayı’nda yalnız bırakmadı.

MHP'den 150 aileye yardım!

İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan yardım seferberliği kapsamında tespit edilen 150 aileye yardım kolileri ulaştırılmaya başlandı.

Karamanhaberi.com ‘da yer alan habere göre, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdikleri eğitim ve kırtasiye yardımı programının ardından Ramazan ayı için kolları sıvayan MHP Sarıveliler Teşkilatı, sahur ve iftar sofralarını şenlendirecek. Salgın nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zor günlerden geçildiğini belirten İlçe Başkanı Kasım Tunç, ‘’Kronik hastalar ve esnafın yanı sıra yaşlı ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız da bu sıkıntıdan nasibini aldı. Bu dönemde her zamankinden daha fazla kenetlenmeye ihtiyacımız olduğundan ‘Ramazan kolisi’ adı altında bir yardım kampanyası başlattık. Kısa sürede hayırseverler tarafından karşılık bulan kampanyanın dağıtım sürecini başlattık. Malum korona virüs tedbirleri kapsamında herhangi bir temas olmaması adına, koliler evlere dağıtım ekibimiz tarafından ulaştırılıyor.

Salgın süreci ekonomik sıkıntıları da beraberinde getirdiğinden birçok STK çalışmalarını sosyal yardıma yöneltti. Bizlerde bu özverili çalışmalara katkı sağlamak ve hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmak üzere Ramazan Ayı boyunca köprü olacağız. Mübarek Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olması hasebiyle de kampanyaya çok sayıda gönüllü hemşerimiz destek veriyor. Hemşerilerimizle eskiden olduğu gibi aynı iftar sofrasında bir araya gelemiyoruz ancak, kampanya vesilesi ile aynı heyecan ve duyguda bir araya geliyoruz. Kampanyamıza destek veren tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyor, Türk-İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyorum’’ dedi.

YORUM EKLE